Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » E-ON villanyóra diktálás hogy...

E-ON villanyóra diktálás hogy működik?

Figyelt kérdés
Óraállást ezentúl be szeretnénk diktálni, nem átalányt fizetni. Mi történik ha számlázási módot váltunk, de 1 vagy esetleg több hónapig elfelejtjük bediktálni az óraállást? Okoz ez problémát, vagy egyszerűen csak átlagfogyasztást számláznak ezekben a hónapokban?
2014. márc. 7. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én általában egy-egy alkalommal szoktam elfelejteni a neten beírni. Olyankor átlagolnak az előző számlákból és azt kapom meg.
2014. márc. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem az előző számlákból átlagolnak, hanem az előzőleg beállított részszámla mennyiséget számlázzák ki.
2014. márc. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én már egy ideje diktálom,ha elfelejtem akkor az előző évi ugyan azon hónap fogyasztását számlázták ki.Meg kapok egy kedves levelet,hogy ha ennyire lusta vagyok váltsak átalányra (na nem ezekkel a szavakkal,de ez a lényege). Hónap végén kell leadnom az óraállást és előfordult olyan,hogy 2 nap volt az aktuális hónapra és 3 a kövi hónap elején..én úgy voltam vele az 5 nap az 5 nap, azon belül mind1 mikor adom le :)Hát nem volt mind1 mert az aktuális hónap 2 napja volt csak rá.Ha már úgy indulsz neki,hogy több hónapig elfelejtitek akkor érdemes elgondolkodni,hogy tényleg havonta szeretnél diktálni???

Amúgy én azt szoktam,hogy amikor leadom az óraállásokat akkor az ajtó melletti mindenes okos füzetbe felírom mikor kell a következőt.

2014. márc. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!