Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyi lenne a havi gázszámlán...

Hosszúhajú kérdése:

Mennyi lenne a havi gázszámlánk úgy kb, ha beköltöznék az 55 nm-es házba?

Figyelt kérdés
Bérelném a házat, ami 55 nm kb, de kéne körülbelüli adatokat tudnom a előre a télre. A bojlert áram melegíti, tehát csak a fűtés adatokkal kellene tisztába lennem. kb 22 fok az ok lenne általában. Régi gázkonvektor van mindenhol, semmi extra. Ja, és nyáron is tényleg őrlángon kell tartani? Az mennyi plusz?

2014. ápr. 23. 01:20
 1/7 anonim ***** válasza:
hany konvektor van a hazban? Mi nyaron mindig elzarjuk. feleslegesen ne menjen. Mi kb 80m2 es hazban elunk, 5 konvektor van. Nem ment telen sem folyamatosan, ptobaltunk vele sporolni, mert kulonben az egekbe szokott volna a szamla. Iden 30e korul volt egy honapban, tavaly volt 50e is. Tel fuggo.
2014. ápr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja es igy volt kb 18 fok
2014. ápr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

4 konvektor van ( 2 szoba, fürdő, konyha ).

És ha csak egy szobát meg a fürdőt melegítem, akkor megéri? Úgy értem nem kell dupla fokozatra állítani, mert elszáll a meleg? - még a lezárt szobák felé is.

2014. ápr. 23. 15:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem eri meg mert akkor elojon a penesz. tapasztalat. Ja es elfelejtettem irni h mi sem futottunk mindenhol. Mondjuk fugg a hoszigetelestol is sokminden. a konvektor egy atok...
2014. ápr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor másfél szobás szigetelt lakásban laktunk 10e ft volt a gázszámlánk. Csak az egyik szobában ment állandóan a konvektor és a fürdőben amikor kellett. A konyhában nem kapcsoltuk be, meg a kisszobában sem. És a melegvíz is gázról ment. A hőfokot nem tudom, de kb 20 lehetett.
2014. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Anyukámék vályog házában is konvektor van. Egy szobában van normális idő, a többiben úgy 17-18 fok. 15.000ft átalányt fizetnek. 3 konvektorral + melegvízzel + főzéssel.
2014. ápr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigieket, úgy látom kevesebb mint gondoltam, én már olyan összegekkel számoltam, hogy havi 50 ezer meg ilyenek, ...

Le lehet normálisan szigetelni úgy szobát, hogy ne szökjön ki a meleg?

2014. ápr. 28. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!