Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mi anyagilag nagyobb teher, a...

Mi anyagilag nagyobb teher, a rezsi vagy az élelmiszer és egyéb egy 6 fős családban 52 nm -en?

Figyelt kérdés
A férfi a rezsit fizeti, a nő a vásárlást 2 felnőtt és 4 kiskorú gyermekre. 52 nm panel. Vélemények?
2014. ápr. 27. 10:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Kaja. Szerintem...

De nyilván ti pontosan tudjátok, hogy melyikre mennyit költötök.

2014. ápr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

6 fős család 50 m2-en :( az igen...


A vásárlás ennyi főre valószínűleg 100.000 felett mozog, így az a nagyobb összeg.

2014. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:

Attól függ, hogy pl. ki mennyit eszik, vagy mennyi a fogyasztásotok rezsibe. Ez így kissé kevés infó.

Amúgy szerintem nagyjából azonos szintű anyagi terhek.

2014. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Ennyi emberre minden sok, pontos számítást én így nem tudok végezni, mert mi nem vagyunk ennyien, meg nyilván a szokások is számítanak.

A rezsi is lehet sok, mert ennyi embernél víz sok kell, fürdés, mosás miatt is. Áram is sok lehet.

Élelmiszer biztosan sok. És sok lehet a különböző tisztítószerek is.

Szerintem nem úgy kéne fizetni, hogy a férfi a rezsit, a nőt a többit. Hanem mindkettőt közösen. Meg gondolom a felnőtt gyerekek is beszállnak.

2014. ápr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Jaj most látom, hogy rosszul értettem :D

Én 6 gyereket olvastam elsőre :D

2014. ápr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Igen, 4 kiskorú gyermek. A rezsije sokkal kevesebb nem lenne, ha én elköltöznék a lányommal tőle, mert maradna 3 kicsi gyerek neki, egy keresettel. Kaja, rezsi, tisztálkodás, iskola,ovoda, kocsi,minden a nyakába kerülne. Én viszont egy kislánnyal negyed annyit nem költenék sem rezsire, sem ennivalóra. Engem csak az bánt, hogy mindig azt kapom, ez nem akkora költség, mint az ő rezsije :(
2014. ápr. 27. 11:17
 7/27 anonim válasza:
Hát, már az is durva és bántó, hogy mi az, hogy enyém-tiéd. Egy fedél alatt éltek, közös minden. Szerintem nem normális, ha az van nézve, hogy ki mibe mennyit fizet bele. :( Vhogy próbáljátok megbeszélni egymással.
2014. ápr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Komolyan szültél neki 4 gyereket, és enyém-tiéd van? Az nem semmi hallod...
2014. ápr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nem, nem közös semmi. minden az övé, és a gyerekeié... én "csak" egy bejelentett lakó vagyok, aki sokszor úgy érzi, hogy óvónéni, és házi mindenes. Semmi sem közös.
2014. ápr. 27. 11:27
 10/27 anonim ***** válasza:
91%

Most akkor a másik 3 gyerek nem a tiéd?

És odacuccoltál hozzá nyomorogni a leányoddal, csakhogy még ki is használjon? Vagy mi?

2014. ápr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!