Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Az internet díja ált. Benne...

Az internet díja ált. Benne szokott lenni a rezsiben? Amikor azt mondják, hogy lakás 48+rezsiért kiadó, ebben benne van az internet díja is? Mondta a nőci, hogy van bent net, csak mivel egy ideje nem lakja senki a lakást, nincs fizetve.

Figyelt kérdés

2014. nov. 12. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Az internet a rezsi része. De a létezéséről ködösít.
2014. nov. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Azt jelenti, hogy a lakás bérleti díja 48 ezer. De erre rájön még minden rezsi költség, az Internet is.

Valószínűleg úgy értette, hogy be van vezetve xy szolgáltató kábele a lakásba, tehát egyszerűen elő tudsz fizetni Internetre, ha szükséged van rá.

2014. nov. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem biztos. Én sokat laktam albérletben, sehol nem volt benne a rezsiben, saját szerződésem volt a szolgáltatóval.
2014. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%

"van bent net, csak mivel egy ideje nem lakja senki a lakást, nincs fizetve."


Ez azt jelenti, hogy az infrastruktúra ki van építve, de nincs érvényes előfizetés. AMúgy 2014-ben milyen lakás az, ahol nincs net bevezetve, mint lehetőség?

2014. nov. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

4 es ,sajnos elég sok hely van ilyen.Az ország lefedettsége csak kb 70 % os .Nálunk a városban UPC van,de

a városhoz csatolt településeken MATÁV.os telefonon lehet netezni .A kérdezőnek ott a lehetőség,olyan netre fizessen elő,ami számára megfelelő.A nőci is a lehetőségről beszélt

2014. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
esetleg nem tudja valaki, hogy egy váci, társasházi lakásba milyet érdemes köttetni? csak net kell, tv, meg telefon nem. Vagy ez már előre le van zsírozva a háztömb "vezetése" és a szolgáltató között, szerződéssel? Vagy hogy megy ez? Nekem kell bemenni egy nekem tetsző szolgáltatóhoz, hogy hello, vác xy utca xy lakás xy emelet xy szobájába szeretnék ilyen internetet?
2014. nov. 12. 19:01
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, neked kell körülnézned, hogy melyik szolgáltató hol szolgáltat. Sajnos nem mindegyik elérhető mindenhol. Még Pesten sem, szóval a lehetőségek közül tudsz választani, vagy marad a mobil net.
2014. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hmm. Ha becuccolok az albiba, a szomszédok csak meg tudják mondani, nem?
2014. nov. 12. 19:22
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

"sokat laktam albérletben, sehol nem volt benne a rezsiben"

Szerintem a rezsi az, amit az albérleten kívül fizetsz. Azt nem szokták a bérlőnek fizetni.

2014. nov. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
a rezsi a te fogyasztásod és az internet is fogyasztás
2014. nov. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!