Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Bunkóság lefényképezni a...

Bunkóság lefényképezni a gázórát, úgy, hogy a szerelők látják még mielőtt ellenőriznék?

Figyelt kérdés

Ház által szerződött cég jön ellenőrizni a gázkészülékeket és a mérőórát. A tulaj azt mondta, hogy fényképezzem le a gázórát olyat módon, hogy ezt ők is lássák. Ez olyan, mintha rögtön azt mondanám nekik: Nem bízom bennetek.

Vagy ezt csak én tartom furcsának?



2014. nov. 26. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nme, ez teljesen normális dolog, így neked (illetve a tulajnak) egyértelmüen van valami a kezében, ha vita lenne. De azzal, hogy a leolvasók is látják, öket is bebiztosítod, hogy nem akarnak átverni.
2014. nov. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod nekik, hogy a tulaj kérésére csinálsz egy képet.
2014. nov. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a mérőállást is kép kíséretében küldöm be egy aznapi újsággal fotózva. Alapvetően nem bunkóság, inkább kemény határozottságnak tűnhet, mert annyi átverésről hall az ember.
2014. nov. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy bunkóság! Ellenkezőleg! Muszáj manapság mindent felírni, lefényképezni!!! Sok a csaló ember különböző szolgáltatóknál. Elsősorban a FŐ vezető...
2014. nov. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, hogy ki előtt fényképezed le, úgy is a saját leolvasásukat fogják használni, az lesz a későbbiekben is nekik mérvadó, mivel a fényképedből nem derül ki, hogy mikor készítetted, nem tudom, hogy mennyire lenne használható. (dátummal ugye lehet ügyeskedni)


Egyébként meg, amikor leolvasnak egy órát, akkor kitöltenek egy papírt, azt aláírják, te is aláírod és kapsz belőle egy példányt. Ez szerintem elég biztosíték :)

2014. nov. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem leolvasni jönnek, csak ellenőrizni a gázkészülékeket.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2014. nov. 26. 09:17
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Arról is adnak papírt, amire feljegyzik, hogy mindent rendben találtak vagy sem.
2014. nov. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Figyelj, én nem tudom te hol laksz, de nálunk (Megyei város) rengeteg embert átvertek már, több százezres csekket küldtek ki, hozzányúltak az órákhoz, stb. Ezért ha hozzánk jönnek, legalább ketten, de inkább hárman állunk mellettük, mert próbálnak ide-oda elhívni, hogy addig meg tudják piszkálni az órát. Már több per is volt ezen okok miatt városunkban, szóval ne bízz senkiben!
2014. nov. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért volna bunkóság! És még magyarázkodnod sem kell,senkinek semmi köze hozzá,hogy te az otthonodban mit fényképezel,és miért !
2014. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!