Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ti menyit költötök élelmiszerr...

Ti menyit költötök élelmiszerre, kajára? Menyi a rezsi (víz, szemétdíj, gáz, fűtés, benzin -akinek van autója, stb. )? Meg lehet élni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 8. 23:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
77%

Nekem ezt írta privátban:

" mert 1 főnek nem lehet elég a havi 40 ezer forint élelmiszerre, kivéve ha dohányzik és kávézik (mert ezek elveszik az étvágyat) vagy eléggé szegényes az étrendje

nem hiszem, hogy a vajaskenyér és a sült szalonna kielégítő lenne, ráadásul biztosra veszem, hogy hiányzik a gyümölcs és zöldségfogyasztás is


de miért csodálkozok? nézd meg a válaszokat, valaki havi 80-100 ezret költ élelmiszerre "


A regisztrációja már nem él, nem lehet üzenetben válaszolni neki, ezért itt válaszolok.

A 80-100 E Ft-ot 2 személyre írták.

Én pedig kistermetű vagyok, fiatal nő.

Amilyen összegeket itt írni szoktak, azt hittem, sokallja a 40E Ft-ot.

A vaj és a szalonna pedig a legdrágább dolgok közé tartozik, amiket venni szoktam (1750 Ft/kg és 1200 Ft/kg), ennél a zöldség és a hús sokkal olcsóbb, pl. 1 kg tök 150 Ft, 1 kg. karfiol 250 Ft, 1 kg. hagyma 90 Ft, 1 kg fokhagyma 900 Ft. Szerintem ön nem vásárol.

2015. szept. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
76%

Kedves Szalayné pajtikám, aki 520 e Ftot keres.

Kérem ne írogasson privátban. Köszönöm.

2015. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A kérdező eléggé egyszerű ember lehet.... Miért nem lehetne ennyiből kihozni a konyhát? Nekünk van egy 1 éves gyerek is, így kb 60 000 forint a konyha havonta.Ezt úgy lehet megcsinálni, hogy a fagyasztó mindig tele van hússal, a szekrényekben, liszt, cukor olaj stb...Magyarán nem fogy ki minden a hónap végére. Van kertünk is, az tele van gyümölcsfákkal, pl az alma megy a pincébe télre, illetve hobbiból más dolgokat is megtermelünk, illetve pakoljuk őket a fagyasztóba. Heti 4-5 nap húst eszünk (nem ilyen gyorsfagyasztott vackokat), gyümölcs is van itthon mindig, meg joghurt stb-stb. A cigaretta, nem veszi el az étvágyat, hanem az anyagcserét gyorsítja... 100 négyzetméteres szigetelt családi ház, új nyílászárókkal, és vízbetétes cserépkályhával (ez keringeti a radiátorokba a vizet), így az egész éves fa, amit veszünk 100 000 forint és ebből szokott maradni is. Villany 10 000, Víz 7000, (mosogatógép és mosógép is van, mennek is eleget, de A+ mindegyik, ja és naponta tisztálkodunk). A benzinről fogalmam sincs, A kétezres motor eszi rendesen, de mi imádjuk. 2 autónk van meg egy enduro motor.
2015. szept. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!