Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyi vizet fogyaszt a...

Mennyi vizet fogyaszt a mosógép egy mosáshoz?

Figyelt kérdés
Sima mezei A energiaosztályú Gorenje. Nincs baba, nincs olajos munkásruha, semmi extrém dolog. Németországban élek, és valami horror végelszámolást kaptunk a 2014(!)-es évre.

2016. jan. 11. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

na mert mintha olyan olcsó lenne a közmű németben nem?

a villany ott a legdrágább egész EU-ban, annak ellenére hogy napeleme, meg szélerőmű és egyéb megújuló energia mániások, de gondolom ezt te is tudod.

egyébként 40-50 litert eszik.

de bedugod a kádat, vagy fogsz egy vödröt aztán leméricskéled.

2016. jan. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A használati útmutatójában benne szokott lenni a vízfogyasztás.

Nekünk Electrolux van, 7 kg-s, programtól függően 45-63 liter vizet fogyaszt mosásonként (előmosás nélkül)

2016. jan. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld pracli. A villanyt egyébként külön fizetem, azt havonta vonják a számláról. Valóban nem olcsó, de különösebben drágának se mondanám. 24€ az átalányom, és eddig minden elszámolásnál kaptam is vissza. Ha a nejem nem sütne-főzne minden nap, kevesebb is lehetne, de nem akarom korlátozni őt. :-))
2016. jan. 11. 14:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valahol csőtörés van, vagy valami csöpög, folyamatosan szivárog el a víz? Figyeld a vízórát, pl. írd fel este lefekvéskor és nézd meg reggel, hogy ugyanott áll-e.
2016. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez egy társasház, és nincs bejárásunk a vízórához. A villanyt le tudom olvasni, bár az is elég körülményes, mert egy Pizzéria van alattunk, és annak a raktárába kell bekéretőzni. :-))
2016. jan. 12. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!