Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hőtárolós kályha?

Hőtárolós kályha?

Figyelt kérdés
Lakást szeretnénk venni, de a kiszemelt lakásban elektromos fűtés van. A lakás első emeleti, 55 m2-es, de szélső lakás, és alatta pince van. Nincs szigetelve, és nincs műanyag nyílászáró sem. Aggódom, hogy a téli időszakban rámenne a gatyánk is a fűtésre. Próbáltam utána olvasni, hogy cserélhető-e ez a rendszer gázfűtésre, és hogy ennek mennyi lenne a költsége, de nem igazán találtam erről információkat. Érdekelnének mások tapasztalatai ezzel a fűtési rendszerrel, a rezsi árával, és a korszerűsítéssel kapcsolatban. Köszönöm
2016. márc. 20. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
-nem énrám megharagudni,de nagyon szőkenősen tetted ide ezt a kérdést ,annyira,hogy igazán meg se lehet válaszolni ,
2016. márc. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon csábító lehet a lakás többi paramétere, ha nem keresel egy másikat... Szerintem is sok lenne a fűtés így. A gázfűtésről a közös képviselőt kéne megkérdezni, hogy mi a helyzet, mi a fűtés a többi lakásban, vannak-e gázcsövek meg ilyesmi...

Nem is hallottam még ilyenről, hogy szigeteletlen lakásban elektromos fűtés van kiépítve s gáz nincs is... Nem tűnik valami ésszerűnek.


Amúgy az tökmindegy, hogy a nyílászáró fa vagy műanyag, a hőszigetelő képessége számít. Oké, hogy az ősrégiek fából készültek, de ezzel együtt sem mond eleget az anyag...

2016. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!