Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mi a teendő, ha véletlenül...

Mi a teendő, ha véletlenül nagyobb villanyóra értéket diktáltam be, mint amekkora a valós érték? (EDF Démász)?

Figyelt kérdés

A diktálás után (internetes diktálás), nem írt ki összeget, ezért elfogadtam. Másnap mikor ki küldték az elektronikus számlát, akkor láttam, hogy valami nem stimmel.


A következő havinál bediiktálásnál a jó értéket diktálom be, és majd az alapján vissza fizetik a különbözetet?


2016. jún. 23. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
jóvá írják
2016. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszer rontottam el telefonos beolvasásnál. Hiába hívtam õket korigálás miatt ragaszkodtak hozzá hogy kijôjhenek személyesen leolvasni. Ki s jôttek.
2016. jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért van a netes lehetőség...MIÉRT fogadtad el?

1 perc alatt megpróbálhattad volna még 1x...

Másnap NEM jön meg az elektronikus szla.

Már év eleje óta azt szajkózzák,hogy nyilatkozz,hogy mi legyen az esetleges túlfizetéseddel...mit választottál? Visszautalják,vagy jóváírják?

2016. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!