Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Főgáznál hetedikéig kellett...

Főgáznál hetedikéig kellett volna leadni az óraállásom, de sajna elfelejtettem. Ma, kilencedikén adtam le telefonon. Elfogadják még?

Figyelt kérdés

2016. júl. 9. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha elfogadták és nem mondták, hogy most nincs diktálási időszak, akkor még van.:) A felhasználói azonosító alapján tudnak azonosítani, tudják, mikor van időszak. Valószínűleg változtattak rajta.
2016. júl. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) Hétfőn azért felhívom őket, rákérdezek...
2016. júl. 10. 10:46
 3/10 anonim ***** válasza:
nem para, ha kihagysz egy hónapot, majd a következőn bejelented és dupla díjt fizetsz...
2016. júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nem küldenek kalkulált számlát?
2016. júl. 10. 18:52
 5/10 anonim ***** válasza:

"nem para, ha kihagysz egy hónapot, majd a következőn bejelented és dupla díjt fizetsz..."


Jó a nyári szünet? Látszik, hogy életedbe nem fizettél még számlát. Ha elfelejti az ember bediktálni, akkor annyi történik, hogy saccolnak az előzményeid alapján egy értéket és azzal küldenek számlát. Ennyi. Következő hónapban meg diktálod megint és megy minden tovább úgy, ahogy eddig.

2016. júl. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na igen, de egy kobmeter fogyott, ok meg tuti elszamolnak vagy tizet. Ilyenkor mi van?
2016. júl. 11. 16:11
 7/10 anonim ***** válasza:

És akkor mi van?

nem 1000+100, hanem 1000+1000Ft-ot számolnak el, ha túlfizetésed lesz, akkor azt későbbiekben elszámolják.

Fűtési szezonig nem kell ráfizetned...


Jó a nyáriszünet.

Az elműnél nekem volt, hogy 3 hónap kimaradt, basztak bármilyen becslést, számlát küldeni...

A főgáznál meg éppen túlfizetésem volt, amikor nem jelentettem állást, de nem lett belőle semmi probléma.

(vagy néhány köbmétert becsültek vagy semmit, már nem emlékszem)

2016. júl. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
OK, koszi!
2016. júl. 11. 16:30
 9/10 A kérdező kommentje:

Ma megérkezett a számla, szerencsére elfogadták a kilencedikei diktálást :))


Köszi mégegyszer a válaszokat :)

2016. júl. 21. 15:04
 10/10 Garott ***** válasza:

"Az elműnél nekem volt, hogy 3 hónap kimaradt, basztak bármilyen becslést, számlát küldeni... "

Életemben nem hallottam olyan szolgáltatóról, ahol ha nem diktálsz, akkor nem ad számlát. Akkor sosem diktálok és soha többé nem kell fizetnem.


2 dolgot ajánlanék, ha ilyen gondod van. Regisztrálj az online felületükön, és állísd be, hogy értesítsen emailben ha diktálnod kell, és akkor online rögzíteni is tudod.

Válts át részszámlázásra. Főleg ha nagyrészt fűtésre használod a gázt, és nincs még tapasztalatod gázzal. Sokan azt hiszik, hogy majd épphogy csak fűt és kihozza havi pár ezerből a szoba befűtését, de egy 30 m2-es lakás elvisz havi 30-40 k-t télen és ettől még nincs is hőség.

2016. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!