Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » 18 éves vagyok,2017-ben...

18 éves vagyok,2017-ben érettségizek, el kell költöznöm. Megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Anyum kikészít. Kb három havonta van nagy vita ahol elfajulnak a dolgok. Ezen kivűl vannak a napi sértegetések,piszkálódások és szúrkálások. Nem szeretnék semmit sem részletezni. Persze én is hibás vagyok, hisz egy veszekedéshez két ember kell, de nem akarok tönkremenni. Nem bírunk együtt élni.

Mindegy is... Diák munkával 40 ezret össze tudnék szedni, jelenleg is van munkám,most a nyári melóból félre tudok tenni( tudom az nem tart sokáig) ha jól tudom igényelhetem a nevemre, és kérném apa segítségét,hogy nekem fizesse a gyerektartást. Egy 30+rezsis lakást fent tudnék így tartani? Van aki ugyanígy járt vagy esetleg most is így él? Tisztában vagyok vele, hogy ez nehéz és valószínüleg nem... de hátha. :) köszönöm a válaszokat!



2016. júl. 12. 09:14
 1/5 anonim válasza:
Nem tartom valószínűnek.
2016. júl. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább kizártnak tartom.

Talán a koli lehet a megoldás.

2016. júl. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit szívsz?


Szakképzett,felnőtt emberek sem mindig tudnak lakást fenntartani,ráadásul 30+rezsiért TALÁN vidéken kapsz egy vizes,csótányos SZOBÁT nem lakást.


4 lehetőséged van:


- kolesz

- apádhoz mégy

- anyáddal maradsz

- keresel egy idősebb,lakással rendelkező csajt/pasit...

2016. júl. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha csak egy szobát bérelnél másokkal? Azt ha dolgozol, fogod tudni fizetni
2016. júl. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ fiú vagy e vagy lány, tudsz-e főzni magadra, hogy kevesebből hozd ki a kaját. Apádnak a te negyvenedhez még minimum hatvannal be kellene segíteni így is. Meg attól is függ, hogy a fővárosban élsz, vagy valami peremvidéken, ahol jóval olcsóbbak az albérletek.
2016. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!