Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Milyen fűtési módszereket...

Milyen fűtési módszereket ajánlotok télre?

Figyelt kérdés
Olyan kellene ami legalább bemelegíti a házat! Van kazánunk de nem melegíti fel a házat, még akkor sem ha már forr a víz! Ez nem tudom miért van! Ennek helyébe milyen olcsó de jó fűtési módszert ajánlotok?

2016. aug. 16. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg kellene nézetni,hogy mi lehet a probléma mert vagy a kazán nem okés vagy a radiátorok mérete
2016. aug. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az egyessel értek egyet. Ha én megrottyantanám a vizet 30 felett lenne benn és kifeküdnék a hóba inkább.
2016. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínüleg kicsik a radiátoraid, ha forrásban lévő vízzel sincs meleg. Épület gépészt keress. Ő tudja méretezni neked a radiátorokat.
2016. aug. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fűtésszerelő látta már? lehet, hogy csak levegős a rendszer, vagy nem kering rendesen valamiért. Ha a radiátorok kicsik, időleges megoldásként rájuk kell irányítani egy ventilátort, az segíti a hőáramlást.
2016. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen kicsik a radiátorok szerintem, de ezt anyagias lenne cseréltetni szerintem! De régebben volt egy másik kazánunk azzal meg olyan jó meleg volt a házban! Lehet a kazán kicsi! Az egyik szobába meg csepeg a víz a radiátorból úgy hogy az is probléma most! Ha nem csepegne akkor se fűtené rendesen fel a házat! Mit ajánlotok olcsóbbat és jót? Vagy olcsón egy nagyobb kazánt lehet valahol kapni?
2016. aug. 24. 18:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Várj. Hol forr a víz? A kazánnál? Mert még az is lehet, hogy nem kering rendesen, ami viszont a szivattyú baja lesz. Csepegő radiátor meg pláne nem a jó egészség jele. Ezért mondom, nézessétek meg szakemberrel, mert lehet, csak karbantartás kell neki, és működne rendesen.
2016. aug. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem a kazánnál forr! Hát majd meglátjuk! Köszönöm a válaszokat! Ha van még valami jöhet az is ide!
2016. aug. 25. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!