Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Nektek mennyi a havi bevételet...

Nektek mennyi a havi bevételetek? Mennyi havonta a kiadás? Ha van lakáshiteletek azt is írjátok bele légyszi. M

Figyelt kérdés
Most készülünk külön házba költözni és érdekelne másoknak hogyan megy mennyi az annyi
2016. szept. 22. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Lakbér 65.000

Víz (2havonta kell fizetni) 10.000

Villany 10.000

Gáz nyáron "közel nulla" csak a gáztűzhely rózsái mennek arról, egy honapban nem éri el az 1m3-t, ettol fuggetlenul van "készenléti díj, mit fizetned kell ha haszbalsz gázt,ha nem. Ez kb 1500Ft

Gáz télen 3 konvektor (1-et nem haszbalunk gyakran a konyhaban van) 30-40ezer között. De ezek most lettek beallitva mert eddig takarék üzemmód nem is volt rajtuk.

Tv/int/tel 5500

Mobil tel 8000


Van két autónk.


Átlag 100 körül keresunk fejenként (ketten vagyunk)...a férjem emellett ""fusizik"", ebbol változó a befolyt összeg. Van hogy havi 60 ezer, van hogy 200ezer.


Van 2 kutyánk, azoknak durván 2havi tápjuk 7 ezer. 3-4 havonta kozmetikába visszuk 10-12 ezer a két kutya.


Cofidis hitel havi 12450.-, de 15 ezrevel adom fel.

Volt bankkartya hitelem 210 ezer, de azt nemrég befizettem egyösszegben.


Áruhitelt is szoltam felvenni (0% THM), tavaly decemberben így vettem "lapos tv-t"+ kis kopbász hangerősítőt hozzá 10840Ft/ho, szeptember elején fizettem be az uccsó részletet...de 5 éve így vettem gáztűzhelyet is. Mai napig megvagyok vele elégedve. Azt 7 ezrével torlesztettem. A kovetkező projekt egy mosógép lesz.



Remélem tudtam segíteni

2016. szept. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!