Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Rendszeres a tűzifa átvágás...

Rendszeres a tűzifa átvágás mostanában, mit lehet tenni ha átvágtak?

Figyelt kérdés
Hivatalosan rendeltünk két cégtől 2 erdei köbméter tűzifát, de kiszállításkor összepakolás után mindkét esetben 1.5 erdei köbméter lett. Mit lehet tenni?

2016. szept. 28. 16:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Tüzépen ugyanígy jártunk.
2016. szept. 28. 16:09
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
te szebben pakoltál :) annyit tudsz tenni,hogy máskor nem veszel onnan.
2016. szept. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De ezzel vagyok előrébb, mert elfogytak azok a helyek a városban, ahol nem vernek át?


Mégis mi a jó francot tehet ez ember. Beletörődik, hogy mindenhol átvágják???

2016. szept. 28. 17:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha tudsz erdészettől vegyél közvetlenül az a legjobb én mindíg erdeszettől veszem meg vagyik elégedve
2016. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Erdészet megbízható, csak elég drágán adják a konyhakészet, legalábbis nálunk, ahol 5 km-t kellene fuvarozni.

Én azt a megoldást találtam, hogy érdeklődtem ismerősöktől, tudnak-e megbízható szállítót, aki nekik pontosan hozta.

Ez 50 km-ről szállít, és volt már, hogy összepakolva több lett a fa, néha minimálisan kevesebb, de átlagban bőven megvolt.

Ha azt mondtam, hogy kell egy fuvar (2,5 Em3) fa, akkor elment a helyi erdészethez, megvette a fát rönkben, otthon összevágta, elhozta, és ez volt a haszna.

Igaz, számlát nem tudott adni, de hát a számla fűtőértéke úgyis elég alacsony. :)

2016. szept. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Baranka ***** válasza:
Nem veszel többet onnan fát. Mást nem nagyon tudsz csinálni. Engem még soha nem vágtak át Le is kopogom.
2016. okt. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De egy hivatalos Tűzépen, mégis hogy a francba vághatnak át azt mondja el valaki?


Még vásárlási tájékoztatót és kétféle számlát is adtak. Csak a tűzifa mennyiséggel volt probléma. Hol lehet ezt jelenteni, hogy történjen is valami, mert a városban már mindenki átvág. Ez már bűnszervezet és tröszt.

2016. okt. 9. 11:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Várjunk csak, te nem ömlesztett fát rendeltél? Mert akkor összepakolva reális, hogy kevesebb lesz.

Mondjuk, ömlesztettet nem szoktak erdei m3-ben számolni, de mit lehet tudni.

2016. okt. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 köbmétert nem tudnak neked pont kiszállítani... egy kis híja mindig lesz. Olyan nincs, hogy pont 2 köbméter...
2016. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!