Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Normális, hogy napközben...

Normális, hogy napközben fázok a 23 fokos házban?

Figyelt kérdés

Nagy szél van kint, de ablakok jól szigetelnek, az összes nyílászáró műanyag.A falak sem hidegek.

Amióta bejött ez a szeles idő, még 23 fokban is majd megfagyok.

Nálatok hány fok van a házban/lakásban?Csak én vagyos ilyen fázós?


2016. okt. 12. 10:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%

Van, aki fázós, az azzá lesz, az más történet, bár sokakkal az is megtörténik, főleg, ha fogynak. Én ugyanúgy nem vagyok fázós, mint 21 kilóval ezelőtt, 23 fokban nagyon szenvednék télen...

Most 18-19 van a házban, lassan majd fűtünk, de még nem kell, télen sincs több s elég. Amikor bejött a hideg, akkor rosszabb volt, de már megszoktuk és csak 1-1 rövid időre fázunk, ha fáradtak vagyunk vagy ilyesmi, mert az is sokat számít.

S az is, hogy süt-e a nap, főleg annak, aki napelemes, mint én. Borult időben, főleg tartósan borultban leesik a hangulatom és jobban fázom. Gondolom, sokan így vagyunk vele.

2016. okt. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mindentől függetlenül: nem lehet, hogy a termosztát nem jól mér, és a valóságban csak mondjuk 20 fok van? Nézted hőmérővel is?
2016. okt. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!