Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Kérhetem e a távfűtés kikapcso...

Racska1974 kérdése:

Kérhetem e a távfűtés kikapcsolását?

Figyelt kérdés
El szeretnénk költözni, de meg szeretnénk tartani a régi panel lakásunkat, de nem akarunk fizetni az üres lakás fűtéséért. Kérhetem e a szolgáltatót, hogy kapcsolja ki a fűtést?

2016. nov. 28. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Tekerjél le minden radiátort. Kikapcsolni nem tudják, mert a lakásokban átmennek a csövek, és ebből kifolyólag, valamint a szomszéd felől a falon át is van hőáramlás fizetni fogsz. Ráadásul nem akkor fizetsz a fűtésért amikor benne otthon vagy éppen. Ez nem oldható meg. Fűtési szezonban egyszerűen fizetsz, ennyi.
2016. nov. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kérheted, mivel műszakilag nem lehetséges.
2016. nov. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem is az első gondolatom volt, hogy mindent le kell tekerni, de sajnos ez nem működik, mert akkor is mérnek valamit. Az egyik szobában nem fűtöttünk, mégis ha nem is annyit mint a fűtött helyiségesben, de akkor is mért valamennyit. (párolgáson alapuló mérőműszer.)
2016. nov. 29. 07:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mindent letekersz, akkor párezernél nem lesz több a számla. Ezt meg fogd fel állagmegóvási díjnak, hogy nem fagy szét semmi a lakásban.
2016. nov. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!