Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyi a fogyasztása egy...

Mennyi a fogyasztása egy gázbojlernak?

Figyelt kérdés
150 literes bojler, 5-en vagyunk olyan 15 ezer forint szokott lenni a gázszámla. Normális ez? Csak a melegviz megy gázról.
2016. dec. 3. 19:15
 1/5 Shai-Hulud ***** válasza:
Ha 5-en vagytok, akkor normális. Gondolom, mindenki szokott mosakodni, és az 5 embernél sok meleg vizet jelent.
2016. dec. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi is öten vagyunk (felnőttek), 120 literes bojler, s körülbelül 60 köbméter gáz (kb. 7 ezer) szokott fogyni, amibe beletartozik a mindennapi főzés is.

Szóval szerintem sok az a 15 ezer forint. Nincs valami gond a bojlerrel?

2016. dec. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem igaz nem gáz bojler van, hanem villany, de szerintem nagyon sok ha csak a melegvizet használjátok a gázról. Nekem 7-8000ft a villanyszámlám havonta (diktálós) úgy, hogy villannyal megy a bojler, 2 tv, hűtő, meg persze minden világítás, és ebben az árban benne van egy az EON-nal szerződött Aegon biztosító baleseti biztosítása ami 899ft havonta, és 1M-ig fizet minden balesetre (csonttörés 40E, kisebb műtét 50E) . Tehát a kérdésre a válaszom, nagyon sok. Én elgondolkoznék egy villanybojleren, bár kinek mi.
2016. dec. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Villannyal előállított energia háromszor annyiba kerül, mint a gázzal előállított.
2016. dec. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Utolsó. Ha 3-szor annyiba kerül a villanyos bojler, akkor mivel nekem kb 1500ft havonta, akkor gázosnál ez 500ft kell hogy legyen. Ezek után azt mond meg, hogy hogy a fenébe lett a kérdezőnek 15000ft. Ha az ő bojlerét veszem alapul, akkor nekem 45000-nek kéne lenni csak a bojler fogyasztásnak, és ebbe nincs benne a többi elektromos dolog fogyasztása. :D

És akkor még egyszer: 7-8000 ft-ot fizetek a villanyért havonta, ami tényleges fogyasztás mert diktálom.

2016. dec. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!