Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ha rájönnétek egy kis cselre...

Dona kérdése:

Ha rájönnétek egy kis cselre hogy kiszűrdd a nyertes sorsjegyeket mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ha kitudnátok szűrni melyik kaparos sorsjegy nyer, anélkül hogy megsérted a sorsjegyed és lekaparod mit tennél? Nem szólnál senkinek és kihasználnád, esetleg jeleznéd a szjzrt—nek?

2017. jan. 16. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy szólnék. Csak vigyázz ne legyen gyanús ha sokszor nyersz.Én csak azt váltanàm be amin már számottevő a nyeremény a kisösszegűeket elajándékoznám.
2017. jan. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Miért, hogyan lehet rájönni?
2017. jan. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem létezik ilyen módszer. A lekapart felületen vannak biztonsági jelzések, kódok, amikkel be lehet azonosítani a nyertes sorsjegyet. Kívülről ez nem látszik.
2017. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Feltételezzük, hogy van ilyen, mert amúgy szerintem sincs.


Nem szólnék senkinek, örülnék magamnak.

2017. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pedig hidd el hogy van...
2017. jan. 16. 20:13
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Ha már megvetted a sorsjegyet, nem mindegy, hogy lekaparod, vagy a kis trükköddel állapítod meg, hogy nyertes-e?

Már kifizetted.

Azt teszel vele amit akarsz.

2017. jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
61%
Biztos, hogy van ilyen. Nekem is megtudja az egyik ismerősöm mondani, hogy melyik nyer melyik nem. Azt nem mondja el senkinek, hogy honnan tudja. De biztosan valami gyorsan észrevehető dolog. Mert hamar kitudja választani a nyertes sorsjegyeket. Én sem mondanám el senkinek, ha tudnám hogyan kell kiválasztani
2017. jan. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kovpet ***** válasza:
90%
Jó pár éve volt erre példa. A akkor a tag szólt az Szrt-nek és kapott egy kalap pénzt jutalomként érte.
2017. jan. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!