Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Otthonra másik villanyóra,...

Otthonra másik villanyóra, külön számlák miatt? Mennyi ampert bírna?

Figyelt kérdés
Elkezdtem itthon kártyákkal bányászni, szüllőkkel élek. De szeretném megoldani hogy az én szobám táján külön villanyóra legyen, külön számlázzak amit én fogyasztok. Ezt meg lehet oldani az áram szolgáltatóval. Amit fogyaszt a gép kb havonta az 17-20E mindennel együtt ami tőlem megy fogyasztás. + Még a másik ott ami miatt saját részemre akarom hogy a hálozat ami van nekünk elég régi, mert ez egy régi kertes ház. Mennyi a maximum terhelhetőség 24/7-be ha ezt sikerült kiépítenem?

2017. jún. 9. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Egy ingatlannak csak egy áramvételi lehetősége van, kivéve, ha vállalkozási telephely is egyben!
2017. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Kiépítesz a mérőtöl egy megfelelő méretezésű saját betápot egy almérővel. A számlának csak a rád eső részét kell fizetned.
2017. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kiépítés drága.

Viszont pár ezer Ft-ért lehet kapni konnektorba dugható fogyasztásmérőt.

[link]

2017. jún. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi nem voltunk jóban apósommal,mikor ott laktunk. Lakatoskodom,sokat maszekolok,barkácsolok.

Kirakodó vásárban pár ezresért vettem villanyórát,erre kötöttem a műhely bejövő áramát,ezt külön fizettem neki.

Manapság is lehet látni,hogy árulnak...(Dél~Alföld)

2017. jún. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!