Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Áramszolgáltatás átíratása?

Áramszolgáltatás átíratása?

Figyelt kérdés

Örököltem egy ingatlant, amelyet anno megpróbáltam átíratni, de mivel külföldön dolgoztam, sosem tudtam egy hónapnál nem régebbi tulajdonilap másolatot produkálni (amiből egyedül az áramszolgáltató kért ilyen frisset), így az átírás végül nem történt meg. Eltelt néhány év, a számlákat fizettem, most nekifutnék az átírásnak újfent. Megcsinálják simán vagy számítsak valami büntire?

Köszi!


2018. okt. 31. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem a név a fontos,hanem a számlák befizetése .

Ha ez rendben akkor viszed a papirt miként szereztél jogot az ingatlanra,aztán fényképet az óra állásáról.

Ha van tartozás,rendezed ott mindjárt .

Büntiről szó sem lehet .

Aztán majd ugy is kimennek leellenőrizni a mérőt.

Erről is kapsz majd igazolást .

2018. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Online is bejelentheted a változást, csak csatolni kell azt a dokumentumot, amilyen jogcímen a tied. Ez lehe a hagyatéki végzés is. Azért nézz fel az áramszolgáltató honlapjára, és olvasd el az ezzel kapcsolatos teendőidet. Tulajdonlapot is tudsz online igényelni, de ehhez kell ügyfélkapu regisztráció, amit személyesen a Kormányablaknál tudsz megoldani. Ha beér az áramszolgáltatóhoz a kérelmed, pár héten belül kimennek az órát leolvasni, lefotózni, új blombát tesznek stb. Kb. 1 hónap alatt lezajlik.
2018. okt. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!