Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Milyen fűtésem legyen?

Milyen fűtésem legyen?

Figyelt kérdés

Most veszek egy házat, felújítando, de benn van gáz, villany, ipari áram is. A ház ujra lesz vezetékezve, tömött fal, kb 60 70m2 (angol konyha nappalival, nagyobb szoba, spájz, előszoba, fürdő.) Milyen fűtést éri meg megcsinaltatnom? Inverteres klima, gáz, vagy futopanel? Nem vagyok ebben jártas, azt tudom, hogy a gázt megcsinaltatni nagyon drága, bár pontos árat ott nem tudok. Eddig gázkonvektoros megoldás volt.

Ezer köszönet a segítségért.



2019. júl. 21. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Én maradnék a kondenzációs kazánnál .

Fogyasztása annyi,mint 1 F8 konvektoré.

A villany a legdrágább jelenleg .

Nevezhetjük ahogy akarjuk .

2019. júl. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először szigetelni illik minden fűtés korszerűsítés elött.

Klima kb 9Ft/kW csoda tarifával, gáz kb 12Ft/kW, infra 38Ft/kW.

2019. júl. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mint írtam fentebb, tömött falú ház, szigetelni nem lehet, nyilaszarokat cserélni igen amit meg is teszünk.
2019. júl. 22. 01:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Nappaliba és a szobába 1-1 inverteres fűtésre optimalizált klíma H tarifával, a fürdőbe pedig fűtőpanel. Tartalék és rásegítő fűtésnek egy fatüzelésü kandalló vagy öntöttvas kályha.
2019. aug. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!