Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Leépítenek a Bosch-ban! Oda...

Leépítenek a Bosch-ban! Oda egy gyakoris legenda?

Figyelt kérdés

Aki régebbi errefelé tudja, hogy bármikor ha feljött, hogy Észak-Magyarországon rosszak a lehetőségek, ha valaki munkát keres mindig jött egy válaszoló, aki beírta, hogy el kell menni dolgozni a Boschba meg a Hellbe. Idővel a miskolci Bosch és a szikszói Hell már afféle gyakoris kult státuszt ért el, ahol mindenki vagyonokat keres, szauna volt beépítve még a portásnak is stb. Persze idővel páran már parodizálták ezt, és egy viccé vált a Bosch és a Hell.


Erre most leépítenek a Boschban. Így múlik el a világ dicsősége.



2019. aug. 8. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Kell a pénz a szaunára. Hol itt a baj?
2019. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát legendákat a fizuról én is hallottam, de azért 3-4 műszekba kell menni meg 12-ni. Párkapcsolatot felejtsd el ilyen meló mellett.

Amúgy a Bosch most építtet új csarnokot Hatvanban.

Szakember(mivel nincs így tovább/át képzik az emberek egy kiválasztott részét) kéne nekik, vagy gyakornok.


A volt szomszéd 3x cserélte a kocsiját, most egy passatnál tart. De ő valami csoprtvezető vagy mi lehetett.

2019. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Viszont akárkit nem vesznek fel (ha mégis 3 hónap múlva lehet nem vagy már ott) és állítólag már csak munkaközvetítőn lehet bejutni, az meg levon 20-40e a fizudból.
2019. aug. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt politikába volt ez? Egy ideje már itt cseszem el életem 99,9%-át, de nem találkoztam még ezzel a bosch, helles dologgal. Vagy üzlet- pénzügyekbe volt ez kultikus?
2019. aug. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Persze, hogy nem találkoztál vele, mert ez kb 2 vagy 3 kérdés alatt jelent meg általam és 170 ezer nettót írtam a Boschban plusz cafeteriát, a Hellben meg 200 nettót plusz cafeteriát.

Ez volt az a hihetetlen dolog számára, de nem is ez a lényeg, hanem hogy ennek kb 1 éve és máig ezen van bereccsenve :D

Szerinted mennyire lehet agyhalott? :D

2019. aug. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lám megjött maga a Boschman is, hogy röhögjünk rajta egy jót. Csak azóta már a félmilliót kap a targoncás is dumát lecserélte.
2019. aug. 8. 11:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Gondolom be tudod linkelni, hogy ezt írtam.

Jah, nem, mert nem írtam ilyet.


Nehogy aztán rajtad röhögjünk egy jót :)

2019. aug. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Inkább az okokról kellene beszélni.

[link]

Már benne vagyunk egy korszakváltásban, jön az elektromos meghajtású járművek kora. A hagyományos autóipar visszaesik, míg az elektromos autókat gyártók fellendülnek. Idővel teljesen átállnak majd erre az európai gyártók is. Egy elektromos jármű és alkatrészeinek gyártásához kevesebb emberre van szükség. Ha pedig a kornak megfelelő mértékben automatizálják a gyártást, akkor még a kevésnél is kevesebbre. A Hatvanban épülő új üzem már ilyen lesz, ahol az elektromos/hibrid járművekhez készülnek majd alkatrészek. A Bosch autóipari beszállítóként ebben jól gondolkozik, részben ezért is csökkentik már most a létszámot.

Előbb utóbb minden gyártónál ez lesz, még teljesebb automatizálás és létszámcsökkentés. Persze, portás egy 21. századi modern üzembe is kell. Amíg azt is ki nem váltják a robotok, amiknek nincs szüksége szaunára.

2019. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Micimacko67 ***** válasza:

Kedves kérdező ha már kérdezel.....

A leépítés nem a miskolci Bosch-t érintheti majd, hanem a Hatvanban lévő autóipari részleget. Nem mindegy......

Az autóipari rész esik vissza és nem a kertigép részleg!

2019. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!