Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az EU-s országok miért nem...

Az EU-s országok miért nem szerveznek közös expedíciót, hogy megkeressük Noé Bárkájának maradványait?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom eddig még senki sem találta meg, csak valami hasonló roncsot ami nem az volt. Törökországban lehet az Ararát hegye felé.


Egy közös projekt lenne ami összefogást kovácsolna az EU-s országok között, mi is küldhetnénk jó régészeket, térképeszeket stb. az expedícióra, mivel az Araráton van, ezért a magyar hegymászók is megcsillogtathatnák a tudásukat.


Az EU-s török kapcsolatokat is javítaná, amik mostanában sokban elmérgesedtek.



2019. szept. 19. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Ma este már ne igyál többet.
2019. szept. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Azt hittem a Szíriuszon van a roncs... te milyen kamu dolgokat olvasol a neten össze vissza kérdező?
2019. szept. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Akkor inkább a frigyládát keressük meg, állítólag végtelen energiaforrás, olcsóbb lehetne az áram...
2019. szept. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
#3 Frigyláda, frigyláda, szerinted mi hajtotta a bárkát? A Kérdező nyilván tisztában van ezzel is, de ilyen körmönfontan akarná megkaparintani az értékes eszközt, ha már Széles energiacellája nem jött össze.
2019. szept. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Találgass. De előbb kérdezek: te miért nem szervezel? Miért akarod az EU-ra lőcsölni a problémát. Meg a dicsőség is a tiéd lenne.
2019. szept. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Szegény Széles Gábor! Amikor bekapcsolta az energiacellát, megszűnt a Nemzethy Gravitáció, és a kormánnyal együtt felrepült az égbe. Épp arra jártak a juefók, akik megpillantották az energiacellát, és azt gondolták: "Nagyon jó kis energiacella ez, nem is tudom hamarjában, mikor láttam ilyen jó kis energiacellát". Egy robotkar kinyúlt és bevitte az űrhajóba. Széles Gábor pedig hiába anyázott, hogy megálljatok, szemét juefók, hozzátok vissza az energiacellámat ebben a minutumban, oda se bagóztak, hanem bekapcsolták a térhajtóművet és elsüvítettek.
2019. szept. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a Szent Grál kéne...
2019. szept. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8%
Ne adj tippet a közpénz-tolvajoknak!
2019. szept. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Több ezer év alatt elhordták az emberek.
2019. szept. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24%

A sokkal későbbi időpontokon szereplő bibliai alakoknak sincs nyoma a történelemben,mint mózes dávid salamon,és akkor egy ekkora fikcióra mint noé bárkaja pénzt és időt áldozni?

A törököknél ami érdekes régészeti szempontból az göbekli tepe.

2019. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!