Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nekem ijesztő csak Greta...

Nekem ijesztő csak Greta Thunberg elkötelezettsége?

Figyelt kérdés
16 évesen öntudatos fellépése van.
2019. szept. 24. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Magyarországon ez szokatlan jelenség, de úgy gondolom, hogy az elkötelezettség önmagában nem lehet ijesztő. Ráadásul ő a többi 16 éves (és fiatalabb) jövője, életminősége iránt elkötelezett, ezzel meg aztán végképp' nincsen semmi bajom.
2019. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Ugyanolyan gyerekprostitúció a zöld politikusok részéről, mint amikor Orbán óvodákba látogat. Az ENSZ csúcson leszidta a megjelenteket, erre megtapsolták :D


Nincs itt semmiféle elköteleződés, nyugodtan menj vissza aludni.

2019. szept. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Asperger szindrómás, azok tudnak ilyenek lenni. Amúgy egy manager fazon egy rakat pénzt keres azon a lányon. Ez is csak üzlet, nem kell ezt bevenni. Amúgy érdekes, hogy csak oda megy nagy szónoklatokat tartani, ahol erre fogékony a politika (haladó, liberális nyugat), ne félj, egy orosz vagy egy kínai parlamentben, vagy akár a brazilban vagy az izraeliben nem merne ilyen erélyes lenni. Más kérdés hogy normálisabb helyekre ilyeneket alapjáraton be se engednek.


Mert azért megmosolyogtató, hogy egy 16 éves aspergeres lány nagy hangon oktatja a világot (meghallgattam egy "beszédét" és csak közhelyeket puffogtat), amikor vannak a témával behatóan foglalkozó értő emberek is.

2019. szept. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
32%
Én kissé pszichopatának mondanám. Olyan feltűnési viszketegséges kis pukkancsnak. Nem mondom, nagyon sokmindenben igaza van.
2019. szept. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
A lényeg az, hogy NEHOGY bárki tegyen bármit a mérhetetlenül gazdag olaj-oligarchák ellen. Még a végén a százezercsilliárd-trilliárd-milliárdjukból nem tudnának kétszázezercsilliárd-trilliárd-milliárdot csinálni, és az lenne az igazi katasztrófa, nem a teljes földi ökoszisztéma összeomlása. A lényeg hogy Greta Thunbergnek milyen szindrómája van, és ki szervezi a beszédeit. Nem ám az, hogy a politikai és gazdasági rendszerünk tönkreteszi az életünket és a bolygónkat.
2019. szept. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Kicsit gondolkozzatok már...

szerintetek beengednek oda mindenkit, aki fel akar szólalni a környezetvédelem érdekében?

Bábszínház ez is, mint minden a politikában.

Jól választottak amúgy, külsőre olyan, mint egy tömeggyilkos.

2019. szept. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Persze, hogy bábszínház.

Másképp a helyi újságba nem került volna be.

2019. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sunshinedoll ***** válasza:
64%

Ha fiú lenne vagy többet mosolygó nő, senkit nem zavarna. Csak mondom.

Az a baja vele sok embernek, hogy fiatal lány, és nem próbálja viccel és mosolygással enyhíteni a szavai súlyát. Jó neki. Még több ilyen nőt.

2019. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem az elkötelezettsége ijesztő, hanem maga a nő. Érdemes eredetiben hallgatni, hogy jobban meg tudjuk ítélni. Nem vagyok sem orvos, sem pszichológus, de jó az empátiám, és nekem egyből az ugrott be, hogy ez egy fizikailag is, és lelkileg is beteg ember, akinek a fellépése engem inkább megijesztett és sajnálatot váltott ki belőlem. Az a világ is nagyon furcsa, ahol egy ilyen alak ikon lehet.
2019. szept. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Zöldkomcsi
2019. szept. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!