Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnik úgy, hogy...

Csak nekem tűnik úgy, hogy Orbán a 21. századi Kádár elvtárs?

Figyelt kérdés
Csak egy-két dolgot kell megnézi és teljesen úgy tűnik mint, ha egy és ugyanazon személyről beszélnénk. Mindkettejüknek a munka volt a legfontosabb, hogy mindenki dolgozzon és megtudjon élni a pénzéből persze ne bőségesen csak annyira, hogy ne haljon éhen az ember. Az állami propaganda szintén fontos részét képezte Kádár politikáját és persze Orbánét is. Megvették már a barátai az összes létező újságot, tv-t, rádiót és ott megy a propaganda szöveg, hogy Magyarország jobban teljesít elfedve a valóságot. Magyarország GDP-je papíron 5% növekszik évente, de hogy ha a valóságban így lett volna akkor már rég útol kellett volna érni a nyugat-európai államokat ehelyett, rég elhúztott mellettünk Lengyelország és Szlovákia és lassan már utolér Románia és Szerbia. Aztán az állami támogatások amelyek nagyon jók csak amint kiderült Kádár idejében nem túl jó bolygatni a természetes dolgokat ugyanis a Ratkó korszakot most szívjuk meg és ezt a sok állami támogatást pedig, majd a jövőben egy jó kis válság keretében szóval szerintem Orbánnak felkellene hagynia a Kádárista megmozdulásaival és ehelyett egy 21.századi modern európai miniszternek kellene lennie, aki a nép kívánságát is számításba veszi nem csak a saját és barátai által megálmodott baromságokat. De szerintem legjobb volna leváltani az egész bagázst.

2019. okt. 7. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szegény Vitya, pedig neki az Őméltóságos Kormányzó Úr a példaképe.
2019. okt. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Amit ide írtál tele van szubjektív kijelentő mondattal. Felesleges volt kiírni.
2019. okt. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem beteg vagy.
2019. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Honnan veszed ezt a baromságot? Kádár becsületes volt!
2019. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

Én piszokul örültem, hogy vége lett a cuclizmusnak - csak nem tudtam, hogy sokkal sz@rabb jön!

Nagyon kevés a hasonlóság Kádár és Orbán között!

Kádár eleinte egy rohadt szemét volt, majd ahogy öregedett egyre bölcsebb lett! Orbán fiatalon nagy jövő előtt állt, mire megvénült tönkre tette az országot és simán meghülyült!

Kádár idejében a keleti blokk vezető országa voltunk, ma mi vagyunk Európa legcsóróbb bohócai!

Kádár idején mi voltunk a legvidámabb barakk, mára mi lettünk a legsilányabb barakk!

Folytathatnám, de minek?

Mondom: az is sz@r volt, de ettől nem volt szarabb, sőt!

2019. okt. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Legjobb volna leváltani...

Írtál volna ilyet Kádár idejében!

Most meg ott a lehetőség, szerezz 2 millió szavazót, ennyi

2019. okt. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Írtam, különbeket is...

Nincs közpénzem 2 millió szavazónak krumplit venni.

Ennyi.

2019. okt. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Hazugsággal, megszorításokkal viszont nem lehet 2 millió szavazót szerezni. Ennyi
2019. okt. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#7, mert Kádár a sajátjából osztogatott?
2019. okt. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9 - Keveset tudsz, és azt is rosszul...
2019. okt. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!