Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egy kereskedelmi tévécsatorna...

Egy kereskedelmi tévécsatorna (Fideszes) hogy lehet ennyire pofátlan hogy halál esetén is leadja az előre felvett heti műsort? (Újratervezés)

Figyelt kérdés
Igen, a TV2-ről írok. Mi a célja egy olyan hatásvadász műsornak, ahol már október végén meghal egy beteg kislány, de 10 nappal később mégis leadja az egész heti adást. Oké, nem kell nézni, de egyszerűen nem értem az egészet. Igen, a beteg 3,5 éves Kamilláról írok. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, mert nálam kiverte a biztosítékot.

2019. nov. 18. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem miről van szó. és azt sem hogy mit keres a kérdés a politikai rovatban légyszives magyarázd el. Egy műsorban halt meg valaki vagy mi a fenéről van szó
2019. nov. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt keres a politika rovatban, hogy a TV2 egyértelműen Fideszes csatorna. A műsor címe: Újratervezés. Ha nem tudod, miről van szó, akkor olvass utána pl. a Port.hu-n.
2019. nov. 18. 23:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a műsornak abszolút nincs semmilyen politikai kötődése. Sőt az édesanyja azt nyilatkozta hogy boldogan fogja megnézni a műsort, szóval abszolút nem értem a te felháborodásodat mi bajod van?
2019. nov. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mindentudó99 ***** válasza:
90%
Ezek az ellenzékiek mennyi nézhetetlen tv csatornát néznek!
2019. nov. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sem ellenzéki, sem kormánypárti. Csak egy jóérzésű ember, aki most nem ért egyet, hogy a Fidesz kezében lévő csatorna miért ennyire hatásvadász, hogy semmi nem számít, csak a nézettség legyen meg.
2019. nov. 19. 12:07
 6/8 A kérdező kommentje:

3., Piros Kalapács: neked annyit írnék, hogy ezt a Bors onlin-on olvashattad, amit nem hiszek el.

Puzsért nem bírom, de a Facebookon írt posztjával kivételesen egyetértek.

2019. nov. 19. 12:09
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

Fideszes!


Ezt ki kell hangsúlyozni.


Ezt a műsort az Orban forgatta, rendezte, és adta parancsba h vetitsék le

2019. nov. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mexikoi86 válasza:
48%
(ezt is a titkos narancspártiak támogatták vagy a szegfüharcosok vagy a párhutamosterv titkos alakulata támogatja! ) egyébként meg ha nincs a műsorban hogy egyetek narancsot vagy egyébb fityiszes akkor nem politikai. max a te nézőpontod. ha a szegény anyukának valamicske megnyugvást jelent a műsor bár kötve hiszem hogy valami is enyhítheti a fájdalmát akkor meg had menjen. a hatásvadász műsoroknak ez a lényege, rád hatással is volt.
2019. dec. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!