Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Őszinte részvétem, de mit...

Őszinte részvétem, de mit csinálnak ekkora pénzel?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jan. 7. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs az a pénz amit ne lehetne elkölteni , pl: afrikában ennyiből már össze lehet ugrasztani országokat
2020. jan. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"A család egymillió dollárt (körülbelül 295 millió forintot) ajánlott fel a kártérítésből olyan csoportoknak, amelyek azért dolgoznak, hogy megvédjék a gyermekeket a veszélyes termékektől."


Jó, még így is maradt bőven, de azért majd az egytizedére konkrét válasz.


Egyébként kb. semmi közünk hozzá. A kártérítés jogos. Az a nem normális, hogy nálunk nem "ér" ennyit az emberélet hasonló esetben, sőt esetleg semmilyen kártérítés sincs.

2020. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon bagót ér egy emberélet. Műhibaperekben is kidugják az ember szemét legjobb esetben pár millió forinttal, aminek a felét már elköltötte az ügyvédre az illető, mert a jó ügyvédek nem olcsók.
2020. jan. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerinted mit? Boldogan élnek, míg meg nem halnak, ezért az összegért ezer évig lehetne dolgozni 0-24-ben. De tényleg, rohadt sok pénz.

Ja és őszinte részvétem, nem tiszteletlenség, vagy ilyesmi, de gondolom nem fognak belerokkanni a fájdalomba...

2020. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Halt már meg gyereked? Azért elég rendesen bele lehet rokkanni. A családunkban volt már ilyen eset, tudom miről beszélek veled ellentétben. És ha választanának, hogy ennyi pénz, vagy a gyerek, tuti, hogy gondolkozás nélkül a gyereket választanák.
2020. jan. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor akaratlanul is elgondolkodom azon, hogy a Fidesz/NER által ellopott forint milliárdok is bizony kifutnának jó néhány ilyen kártérítést, de persze mennyivel jobb helyen van ez a gengszterek zsebében, ugye..?
2020. jan. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5 Vagyok, Poharnok írta privátban:

" Nyolcvanas évek végén történt a családunkban, megkérdezték a kisgyereket, mit szeretne kis testvért vagy szinesTV-t, ugye tudod melyiket választotta? Mert van az a pénz ami helyettesíti az embert..."


Az okostojásnak gőze sincs arról, hogy mit beszél. Nem fogja fel, hogy mi a különbség egy meglévő és szeretett, kívánt gyerek halála és egy hamis dilemma között.


Inkább nem minősítem szegényt.

2020. jan. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!