Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha Golda Meir nem volt orosz...

Ha Golda Meir nem volt orosz származású, akkor Soros György miért magyar származású?

Figyelt kérdés
Golda Meirről csak azt írják hogy Oroszországban született, de nem írják hogy orosz volt, sehol. Kissé furcsa...

2020. jan. 21. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Soros györgy magyar,mert ha egy egér a diszó olban születik az malac.
2020. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Ha én nem szeretem a halat, attól még a szomszédom szeretheti a töltött káposztát.


Ha Golda Mabovics volt a neve, akkor apuka Mabovics tényleg nem orosz volt (hiába éltek az akkor Oroszországhoz tartozó Ukrajnában), mert a neve alapján inkább valami délszláv eredetű lehetett. Soros felmenői meg nyilván a régi Magyarország területén éltek (talán évszázadokon át).

2020. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mitől magyar származású Soros? Nem magyarországi lenne a helyes? Golda Meir sem orosz származású volt, pláne nem anyai ágon, ha ő nem orosz, Soros mitől mahyar?
2020. jan. 21. 18:44
 4/13 A kérdező kommentje:
A magyarországi németek sem magyar németek.
2020. jan. 21. 18:45
 5/13 anonim ***** válasza:

A magyarországi németek svábok

A magyarországi zsidók magyarok?

2020. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ezt akartam mondani, a magyarországi zsidók izraelita vallásúak és zsidó nemzetiségűek, ez a régi lexikonokban is így szerepel.

A magyarországi németek nem csak svábok, vannak bajorok, szászok is, csak kevesen. De a magyarországi szerbek sem magyarok, hanem szerbek. A magyarországi zsidók meg zsidók. Soros György magyarországi zsidó származású, Golda Meir pedig oroszországi zsidó származású.

2020. jan. 21. 18:55
 7/13 A kérdező kommentje:
Sorosról azt írják magyar. Akkor kit mondunk magyarnak? Ezek szerint magyar nem létezik, csak egy gyűjtőfogalom? Na ne már!
2020. jan. 21. 18:57
 8/13 A kérdező kommentje:
#1 sajnos ez az igazság, telitalálat amit írtál: ha egy egér vagy bolha a disznóólban születik, az malac.
2020. jan. 21. 19:26
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ez a PC média, engem meg simán lerománoznak mert a trianoni határon kívül (kemény 12 km-rel) mertem születni.
2020. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amiért mi magyarokat "nem cigányok" lettünk, abből a PC logikával.
2020. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!