Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy a koronavír...

Elképzelhető, hogy a koronavírust szándékosan és politikai szándékkal tenyésztették ki, hogy a vészhelyzetre hivatkozva diktatúrát lehessen kiépíteni globálisan?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam, hogy a diktatúrák megalkotásának egyik fontos lépcsőfoka az, hogy egy válságot idézzenek elő. Ez most megtörtént, méghozzá globálisan is. Attól félek, hogy a koronavírust szándékosan és politikai céllal alkották meg, hogy a vészhelyre hivatkozva fokozatosan lehessen korlátozni az emberei szabadságjogokat és hogy egy új világrend első fázisánál állunk jelenleg. Egy ilyen teóriának mennyi a realitása, mennyi az esély rá hogy politikai okokból, szándékosan tenyésztették ki ezt a vírust?
2020. márc. 15. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Igen, elképzelhető.
2020. márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, de ez nekem is megfordult a fejemben.
2020. márc. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kinek, és miért lenne jó?
2020. márc. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Az biztos,ha lecseng az egész,akkor egy gazdasági válságkor kevésbé fogja érzékenyen érinteni az embereket az adóemelés.
2020. márc. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elméleti esély van rá, hogy esetleg egy biológiai fegyver szabadult el (Kínánban... ki tudja), de ez inkább olyan összeesküvés-elméletre emlékeztet.

A vírusok folyton mutálódnak, és néha az emberek megsz*vják érte (madárinfluenza, SARS). Kínában nagyon sokan élnek összezsúfolva, és hát a kínai piacokon nagyon sok minden van... - én nem ítélem el őket ezért, nekik ilyen a kultúrájuk, csak nekünk furcsa. De azért nem lehet véletlen, hogy több ilyen sz*r is tőlük indul...

2020. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!