Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van "sajtótájékoztatója"...

Miért van "sajtótájékoztatója" az operatív törzsnek?

Figyelt kérdés

Mai nappal is teljességgel feleslegesen gyűjtötték oda az újságírókat.Nem válaszolnak a feltett kérdésekre tényszerűen csak általánosságban.Folyamatos blabla az egész.Hallani lehetett hogy a tisztifőorvos asszonyt instruálják hogy NE válaszoljon mindegyik kérdésre.

Volt egy pillanat amikor magyar tudósoknak tulajdonította a vírus izolációját(Tudom ez nem "ál"hír csak pici önös torzítás érződött...) holott már január végén francia laborban megindult a tenyésztés.

Tegnap a tisztifőorvos asszony a helyes kézmosást ecsetelte pl.

Ebből pánik lesz ha nem tájékoztatnak.Mondják inkább azt:Fing*unk sincs semmiről...még.



2020. márc. 17. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Bizony, és gőzerővel folyik a tesztelés, meg a viruszu ellenszer keresés. Hát hogyne. Ahonnan kiszabadult már rég meg is van ott. Ti meg mindent bevesztek, mer megírta a médija. És minden más csak kontejó lehet. Médija a legnagyobb manipulátor, ha még nem vettétek volna észre.
2020. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert így elmondhatják, hogy ők minden nap tájékoztatják az embereket és a sajtót.

Egy vicc.

Igazából én azóta kezdtem picit ideges lenni, amióta 3 napja egyszer véletlenül belefutottam. Azóta minden nap megnézem: mert ha eltekintünk attól, hogy az alap információk visszatartása mennyire felháborító, igazán vicces a "műsor". (Hozzáteszem, Lakatos úr legalább igyekszik a legjobbat kihozni a helyzetből, és ha nem is válaszol, az ember alapvetően érti, hogy miért nem, valamint ő ezt korrekt stílusban tudja megtenni. Vele sokszor a sajtósok p*fátlanok.)

Kiváncsi vagyok, eljutunk-e arra a pontra, hogy végre nyilvánosságra hozzák a területi adatokat és korcsoportokat, és ha igen, mikor.

Az, hogy EZZEL akarnak megóvni a pániktól, teljes tévút! Szerintem sokan valljuk, hogy "Jobb a biztos rossz, mint az ismeretlen".

2020. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vicc az egész. És az ottlevő újságírók is pancserek. Meg van mondva, hogy 1! darab kérdést lehet feltenni fejenként. Erre olyan barokk körmondatokban teszik fel a 3-4 kérdéseket, hogy öröm nézni. És persze csak egyre kapnak választ.
2020. márc. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!