Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most akkor lesz kijárási tilalom?

Most akkor lesz kijárási tilalom?

Figyelt kérdés

Csomó ismerösőm kapott munkába járási engedélyt. Minek ha nem lesz kijárási tilalom?

Meg hallottam pár embertől hogy lesz de közben a tv-ben azt mondják nincs tervben..? Szerintetek?



2020. márc. 22. 10:11
1 2
 1/14 mindentudó99 ***** válasza:
96%
Most nincs egy hét múlva lehet hogy lesz.
2020. márc. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%

"Csomó ismerösőm kapott munkába járási engedélyt. Minek ha nem lesz kijárási tilalom?"


Melyik országban? Kitől? És kinek kell azt felmutatni?

2020. márc. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Magyarországon, testvérem, szomszédom is kapott stb stb.. Még is tudom mutatni ha érdekel elküldöm e-mailban.
2020. márc. 22. 10:27
 4/14 A kérdező kommentje:
A munkáltatótól kapták
2020. márc. 22. 10:27
 5/14 A kérdező kommentje:
Testvérem gyógyszer gyártó cégnél dolgozik pénteken kapta a munkába járási engedélyt. És ő neki is mondták hogy lesz kijárási tilalom.
2020. márc. 22. 10:28
 6/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%
És mit mondtak nekik? Kinek kell megmutatniuk?
2020. márc. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs kinek kell megmutatnia...gondolom kijárási tilalom alatt ezzel tudja bizonyítani hogy nem ők nélkül mozdult ki otthonról.. Csak furcsa ha nem terveznek kijárási tilalmat minek osztogatnak munkába járási engedélyt!!??
2020. márc. 22. 10:31
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Mit kattogtok már ezen ennyit? Most nincs, az biztos. Hivatalos tájékoztatók szerint jelenleg nem tartják szükségesnek. Ettől függetlenül néhány napon belül is szükségessé válhat ha olyan lesz a helyzet, és akkor bevezetik. Tudom hogy sok embernek nehéz ennyi információt feldolgozni egyszerre, de azért próbáljuk meg, hogy elkerülhessük a napi 5 kérdést a témában...
2020. márc. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam. Azt mondták a cégnél, hogy a kormány utasította őket ennek a kiosztására, mert ha kijárási tilalom lesz csak ezekkel fogok tudni munkába járni.
2020. márc. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Lesz. Ez csak idő kérdése. Munkábajárási engedélyt pedig azok kaptak, akik stratégiailag fontos munkahelyen dolgoznak (értsd akkor is dolgozniuk kell, ha amúgy leáll minden).
2020. márc. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!