Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A munkanélküliekről miért...

A munkanélküliekről miért nincs még mindig szó?

Figyelt kérdés

Csak a munkahelyekről és a jelenleg is dolgozó emberekről beszélnek. De a munkanélküliekről egy szót nem szólnak, pedig már az emberek többségét rég elküldték. Hiába támogatnák a céget már késő.

Munkanélküli segély meg semmire nem elég. És mi van azokkal akik már régebb óta nem dolgoznak és már nem kap segélyt és jelenleg szinte esélytelen munkát találnia?


Meg most miért a nyugdíjasokat kell segíteni, jó hogy többet fognak kapni nem ez a baj, de miért most jutott az eszükbe? Meg ezzel a plusz egy héttel jövőre sokra menne ha most kéne sokaknak, mert gondolom azért találták ki most, de akkor miért jövőre adják?????


De szerintem most a munkanélküliekkel kéne jobban foglalkozni, de miért nem foglalkoznak velük (velünk)?


2020. ápr. 7. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Elküldték? Hogy küldték el?
2020. ápr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Most értelemszerűen nem ez a prioritás sehol sem.

Meg egyébként teli van alaptalan állításokkal az egész írásod, pl hogy az emberek többségét elküldték volna, vagy hogy semmit se érne a munkanélküli segély, stb.

2020. ápr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

"Meg most miért a nyugdíjasokat kell segíteni,"


Szerinted mivel segítik most a nyugdíjasokat? Szerinted mire lesz elég JÖVŐRE az az egy heti plusz nyugdíj? Ha leosztod az egy hetit egész évre mennyi is lesz az havonta? Az árak meg most mennek fel, a nyugdíjasnak is többet kell fizetni mindenért.

2020. ápr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Eddig sem kaptak ezután sem fognak segítséget kapni

Mindenki csak addig jó amíg húzza az igát ha rokkant lesz vagy munkanélküli dögöljön meg!

Na ez a NER lényege!

2020. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1 es! Szerinted hova küldték???? Nagyon sok ismerősömmel ez történt.


2 es! Ki írta azt hogy elküldték volna???

És én is azt írtam hogy a nyugdíjasok ezzel nem mennek most semmire.

2020. ápr. 7. 12:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Miert, akkor mit szeretnél?

Németországban is a 60%-ot áll az állam.

Akkor most mit vinnyogtok?

2020. ápr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert Magyarországon nincsenek munkanélküliek.
2020. ápr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"2 es! Ki írta azt hogy elküldték volna???"

Te, a kérdésed alatti második mondatodban. Lol :D

2020. ápr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

De a munkanélküliekről egy szót nem szólnak, pedig már az emberek többségét rég elküldték.


Ez a 2.mondatom, nem írtam azt hogy elküldték volna.

2020. ápr. 7. 15:58
 10/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul én igényeltem munkanélkülit, küldtek papírt de nem akarnak fizetni, pedig minden papírt elküldtem és jogosult vagyok rá. Ennyit erről, de a migránsoknak fizettek, vicc az egész. Csak azt nem tudom hogy pl aki olyan helyzetben van hogy egyik napról a másikra él azzal mi lesz, hogy még mukanélkülit sem akarnak adni, vagy húzzák az időt a hülyeségükkel. Szerencsére van nekem félretett pénzem de akinek nincs az haljon meg?
2020. ápr. 7. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!