Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » 1 hónapja átvertek a Jófogáson...

1 hónapja átvertek a Jófogáson, kézfertőtlenítőt vettem, amit előre kifizettem de végül eltünt az eladó. Nem válaszolt a felszolító leveleimre, pedig olvasta. Most 1 hónappal az eset után a semmiből visszautalta a pénzt, vajon miért?

Figyelt kérdés

Kis értékben (10 ezer forint alatt) vásároltam tőle, először még fel akartam jelenteni, de végül úgy voltam vele, hogy nem akarok bemenni az rendőrörsre, nehogy elkapjak valamit, így inkább hagytam az egészet.


Vajon miért utalhatta vissza?

- lehet, hogy más jelentette fel és a hatóság visszakerestette, hogy mást is átvert-e

- vagy inkább csak megijedhetett attól, hogy elkapják?


Igazából a jogi oldala érdekel: ha mást is átver, a hatóság utánanéz annak, hogy átvert-e másokat is?


2020. ápr. 9. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd a híreket, már tö b csalót is lefüleltek!
2020. ápr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megijedt vagy valoban el akart adni de nem tudta beszerezni.
2020. ápr. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Esetleg privátban megtudnád írni, hogy ki vert át?


(Én is így jártam, hasonló összegben, de én sem mentem emiatt feljelentést tenni)

2020. ápr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Scream85 ***** válasza:
Én is jártam így 2 eladóval is, de szerencsére még azelőtt gyanús lett a dolog hogy utaltam volna.
2020. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!