Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akkor most Che Guevara hol is...

Akkor most Che Guevara hol is volt forradalmár?

Figyelt kérdés
Itt már mindenről írnak, Bolívia, Argentína, Ecuador, Kuba. Minden van. Most hol is akkor? Hol volt a forradalma? Vagy ez ilyen nemzetiközi volt? Tudom rengeteg követője volt más és más ágazatokkal.

2020. ápr. 26. 01:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
67%
Trolololo
2020. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
66%
Igazán nem rosszból, nem akarok politikai állásfoglalást, de miért van ez a kérdés ? Mármint ha a kérdés feltevője ekkora tisztelője ennek a hős, felszabadító forradalmárnak/mocskos tömeggyilkos kommunista disznónak (ki hogy tekint rá) nem tudja azt, hogy hol játszotta a legnagyobb szerepet a történelemben ? (mert bár igaz, hogy Argentínában született) de ezt általános és közép iskolában is tanítják, ha meg idősebb a kérdező, akkor pedig anno kellett volna rá emlékeznie a szoci időkből (ha nem is az iskolákból). Nem akartam kötekedni, inkább csak érdeklődni, hogy egy kvázi "rajongó" hogy nem tud ennyit megjegyezni úgymond a "példaképéről" ? (tudom, hogy ez az oldal a kérdések feltevésére van, de könyörgöm, beütöd a böngésződbe, és előbb is megtudod, illetve nem kapnál ilyen "negatív" válaszokat.
2020. máj. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!