Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kinek/Kiknek lett volna jo a...

Kinek/Kiknek lett volna jo a Hitler nyeri a masodik vilaghaborut?

Figyelt kérdés

2020. máj. 8. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Németek, magyarok és a szövetségeseik vagy baráti államok, ill. az akkor vagy később kommunistává válók valószínűleg. Keleti blokk, Oroszország, szláv országok, stb.

De lehet, hogy a szláv országoknak mégsem, van rá esély, hogy velük rosszul bánt volna, de nem valószínű.

Fejlődési pályára állt volna Európa, és rövid időn belül teljesen függetlenek lettek volna az országok.

A liberális, nyugati országoknak nem lett volna jó, ha valóban a multikulturalizmus, nemzetük átformálása/pusztulása a végcéljuk (franciák, angolok, svédek, hollandok, belgák, stb.).

Általában a tisztességes, nacionalista embereknek nagyon jó lett volna.

2020. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

Utolsó te buta vagy.

Végülis kinek sikerült elpusztítani fél európát? Nem a lipsiknek.

2020. máj. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Mindenkinek, de a normális gondolkodású embereknek mindenképp. Nem lenne ekkora erkolcstelenseg, vadkapitalizmus, multikulturalizmus,liberalizmus, lenne erős Európa, nem lenne bohockodas a médiában / politikában, rend, fegyelem, kultúra lenne. Minden ami a mostani világban rossz, az nem lenne, Hitler ugyanis ezek ellen harcolt.
2020. máj. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, gondolom ha a zsidók helyett a magyarságot írtotta volna már nem lenne szinpatikus.


Mindenkinek jó lenne csak a zsidóknak nem mi? :D

De végülis gyilkoltak azok mindent, pár millió magyar is meghalt a háborúban vagy utána a következmények miatt.



Teljesen érthető hogy miért tart itt az ország. Az utolsónak az a kultúra meg a fegyelem hogy zsidó csecsemőket égetnek a falu végében. Bár én ezeket még féregnek, patkánynak se nevezném. Simán csak magyar.


Ha nem akarsz lipsi jóléti modern országot mehetsz oroszországba a gulágba -40 fokban szenet bányászni, de csak fegyelmezetten. :D

2020. máj. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

"Bár én ezeket még féregnek, patkánynak se nevezném. Simán csak magyar."

Egy filoszemitát hallhattunk. Az ilyeneknek rossz lett volna, az biztos. A szóban forgó etnikum hozta létre gyakorlatilag a kommunizmust, 100 millió áldozattal, és Izrael állam is folyamatos jogsértéseket követ el, lop más országoktól.

2020. máj. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

"lopnak a zsidók"


Nem férne ki ha leírnám hogy a kereszténység mennyit rabolt gyilkolt. Teljes kontinenseket írtott ki. Még a saját fajtáját is gyilkolta bár ez más népekre is jellemző.


[link]


Kb 800 millió de szerintem ez óvatos becslés. Üldözte a tudományt meg a tudósokat, kereszténység nélkül most nem 2020 lenne hanem 3020. Ez tény.


De nem szeressük a zsidókat mera HITLER azt mondta hogy nem szeressük.


Utolsó ezt is olvasd el:


[link]


Hidd el ha zsidó lennél büszke lennél rá, és ember számba se vennéd a keresztényeket.


Én nem vagyok zsidó, csak nem vagyok teljesen agyhalott mint te.


De linkelj te is valamit mert érdekelne hogy honnan szeded az infokat.

2020. máj. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát igen ez nagyon érdekes felfogás, hogy 10 millió emberke hogy gondolhatja komolyan, hogy jobbak mint az emberiség egyharmada. Én nem vagyok keresztény, csak nem vagyok teljesen agyhalott mint te.


Hitler meg azért mondta, hogy "nem szeressük" (?) a zsidókat, mert nacionalista volt, és ilyen esteben azért annyira nem tetszik az embernek, hogy az ország vezető rétegének, értelmiségének (minimum) 70%-a külföldi, nagy részük zsidó, amiből lett a holokauszt. És ezzel az volt a gond, mint ahogy mondtad, hogy a zsidók kifejezetten büszkék arra, hogy zsidók, tehát egy német zsidó nem Németországhoz, hanem a zsidókhoz hűséges.

2020. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként nem vagyok náci és egyáltalán nem támogatom/támogattam volna (a megölést-kínzást stb. hasonlót), de attól még van ok-okozat
2020. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azoknak akik vele harcoltak és azoknak akik jól éltek addig amíg hatalmon volt. Sokaknak...
2021. jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Általában a tisztességes, nacionalista embereknek nagyon jó lett volna."


Közbe nézegetem a válaszokat (általában nem szoktam, csak a kérdések érdekelnek konkrétan, és a kivételek azért vannak, hogy a szabályt erősítsék...) és ez a fenti, kiragadott mondat az első válasznál óriási...


Tisztességes ember sosem lehet nacionalista.

2021. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!