Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a pontos neve annak ha...

Invader Nik kérdése:

Mi a pontos neve annak ha valaki a saját népét utálja?

Figyelt kérdés

Az idegengyűlölet azaz Xenophobia szót arra használják aki más népeket gyűlöl (és a saját országát tartja felsöbbrendűnek.)


De mi van akkor ha valaki ennek az ellentéte és a saját hazáját utálja és utasítja el?


Egyszer valaki azt mondta hogy "Aki a saját népét nem szereti, az más nemzetet se tud szeretni."

Nekem minden országról megvan a magam véleménye, de egy pár országon (köztük igen, Magyaroszágon) kivűl nem "utálok" más népeket, sőt példának okáért kifejezetten szeretem a belgákat.



2020. máj. 31. 11:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%
Liberálisnak hívják. Menj fel ballib blogokra és cseréld ki a magyar szót zsidóra a kommentmezőben szép kis antiszemita mondatokat fogsz kapni.
2020. máj. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ehh...Nem hiszem hogy ez lenne a megfelelő kifejezés, főleg úgy hogy én a politikai indexen konzervatív vagyok, továbbá az Egyesült államok beli "mozgalmak" miatt meglehetősen megvettem a liberálisokat.
2020. máj. 31. 11:40
 3/22 anonim ***** válasza:
44%
Hülye? Ha egy ember nemzetisége a döntő abban, hogy utáljuk vagy szeretjük, az szerintem egy komoly retardáció.
2020. máj. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
28%
Gyurcsány.
2020. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem döntő, de elég sokat tud befolyásolni rajta, hogyha egy számomra kevésbé kedvelt helyről származik, de vannak kivételek.

Irónikusan te azzal ástad alá magad hogy nem a kérdésre válaszoltál.

2020. máj. 31. 12:10
 6/22 anonim ***** válasza:
34%
Orbán.
2020. máj. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%

"Mi a pontos neve annak ha valaki a saját népét utálja?" --> Hülye?


Ha nem tűnt volna fel, a kérdésre válaszoltam. Tudom, elvette az időt és energiát az, hogy okot keress az utálatomra.

Jaj, ne kérlek ne büntess!!! Elástam magam Invader Niknél, aki nagy bölcsességében egész nemzeteket utál. Most mi lesz?

Az irónikus pedig ironikusan ironikus.

2020. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

*Várj, eszembe jutott még egy jó szó erre: látens magyar.

Mint a látens meleg, aki azért utálja a homoszexuálisokat, mert maga is az és valójában magát gyűlöli.

Egyes magyaroknál van az, hogy ha másik városból, faluból költözöl hozzájuk, akkor te leszel a "gyüttment" vagy "jöttment", akit le kell nézni és utálni sem árt, mert nem arról a településről származik, mint te magad. Ez akár megtörténhet akkor is, ha egy másik ország állampolgára vagy, de elég az is, hogy egy pár kilométerre fekvő faluból átmenj egy másikba.

Szóval szerintem látens magyar vagy. xD

2020. máj. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nik-nek nincs szüksége okra hogy utáljon, ő mindenkit egyformán utál.

Én csak kíváncsi voltam egy szóra, de ez így még szórakoztatóbb, csak így tovább!

2020. máj. 31. 12:39
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"kifejezetten szeretem a belgákat"


Hmm... "hova álljanak a belgák?" :)


Olyan nemzet nincs, hogy "belga". Belgiumban flamandok és vallonok élnek nagyrészt. Aztán nem mindig szeretik egymást.

2020. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!