Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lesz ellentüntetés Agusztus...

Lesz ellentüntetés Agusztus 22-én?

Figyelt kérdés

2020. jún. 17. 23:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
39%
Csak egy tüntetésnek lehet ellentüntetése. A Pride nem tüntetés. :)
2020. jún. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%
Na mégis megtartják? Pedig már kezdtem azt hinni, hogy idén nem lesz polgárpukkasztás.
2020. jún. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
59%

Tiltsák már be a pics@ba...

Félreértés ne essék, felőlem felvonulhatnak... menjenek ki a Hortobágy közepére, vagy valami városoktól távol eső helyre, ahol nem zavarnak senkit, és nyugodtan parádézzanak!!

2020. jún. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Neurotech ***** válasza:
52%
De nekik pont az a lényeg, hogy a főváros legforgalmasabb részein mutogassák magukat olyanoknak akiket kvára nem érdekel a dolog.
2020. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
59%
Remélem.Alapjáraton nincs bajom a melegekkel,de ami prájdon megy az valami gyomorforgató.
2020. jún. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
41%

1

Hát mi akkor?

2020. jún. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem jó lenne, ha lenne Pride vonulás. Vonuljanak el külföldre és ne jöjjenek soha vissza!!
2020. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
34%

Gyomorforgató, magamutogatás, paradézás, polgárpukkasztás... ezeket a szavakat írták a kedves előttem válaszolók... Akkor most írok én rátok szavakat: önző, gyomorforgató, együgyű, élettelen. •Önzők vagytok, mert nektek sosem szólnak oda a beállítottságaitok miatt, ami egy alapvető dolog és nem lehet rajta változtatni, ők napi szinten kapnak bántásokat ezek miatt, és végre van egy hely nekik ahol maguk lehetnek, ahol vállalhatják azt akik valójában, lehetnek egy olyan közegben önmaguk ahol senki sem bántja őket, legyen szivárvány az arcukon, vagy legyenek tetőtől talpig szivárványmintába öltözve, tudjátok hogy ez mekkora erőt ad nekik? És igen lehet hogy "magamutogatás" mert éppenséggel meg akarják mutatni mindenkinek hogy kik is ők és hogy sosem fognak megváltozni csak mert nektek ez nem tetszik. És még ezt is el akarjátok venni tőlük, akartok hetero pride-ot... aminek semmi értelme...

•gyomorforgatóak vagytok, mert olyan miatt kergetitek a sírásba, depresszióba vagy csak rossz hangulatba embertársaitokat amin nem tudnak változtatni, ami miatt ők boldogok, ti elrontjátok, képzeljétek el hogy végre valaki megtalálta a párját akit szeret és imád, miattatok még nem is csókolóznak az utcán, tiszteletben tartanak titeket, és féltik magukat... csak megfogják egymás kezét, erre ti odaszóltok hogy hülye b*zik, leköpitek őket vagy kirekesztitek, egyszóval bármennyire is boldogok ti elrontjátok a kedvüket.

•együgyűek vagytok, mert még mindig nem sikerült felfognotok, hogy ez egy alap dolog és nem lehet "kezelni", csak elnyomni, és akkor végeredményben lesz egy idegroncs ember aki sosem volt boldog a szerelemben, csak mert ti azt mondjátok hogy ez nem normális

•élettelenek vagytok mert gyakorlatilag másodállásotok más emberek életének megkeserítése...

Na ezeket gondoljátok át... Amúgy szívesen fogadok ellenérveket... már ha vannak, ugyebár... Játékszabály: nem lehet azzal érvelni hogy a b*ziság rossz, fejtségek ki hogy miért az.

2020. jún. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%
Akkor mutasd meg hol van amiatt parádé, mert jajj heterok vagyunk... Ja sehol. Aztán nézz meg egy ilyen felvonulást, ami már tulmegy a jó izlés határán. Hány hetero mászkál bőr " fehérneműben " meg a másikat pórázon vezetve stb az utcákon?
2020. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
36%
#9 Nincs ilyen még a heteroknak, de nem egy heterotól hallottam hogy ez lenne a fair... Az hogy néhányan hogyan csinálják és arról általánosítani az egészet nagyfokú baromság. Ez olyan mint amikor pistike nem szundizott délután és ezért az egész ovis csoport nem mehet le az udvarra. Amúgy meg én pont leszarom hogy egy évben egy napon hogyan mutatja ki a szabadságát, hogy egy évben egy napon át hogyan élheti önmagát és tehet bármit, ami legális... Hajrá! További ellenérvek?
2020. jún. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!