Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Karácsony Gergelynek van...

Karácsony Gergelynek van valakije, lány, fiú, családja, mert az hazugság ami a Wikipédián van?

Figyelt kérdés
Ez az ember tiszta kirakat, egy nagy kammú, csak azt ne mondjátok, hogy senkinek semmi köze köze hozzá, mert akik minket képviselnek azoknak mindent elnézünk...
2020. jún. 21. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos, jogosítványa nincs.
2020. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan bonyolult dolog án beírni a guglibva hogy "karácsony gergely önéletrajz" aztán voilá, ott is van rá a válasz:

[link]

"Nős vagyok, feleségem pedagógus. Két gyermeket nevelek. "

2020. jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megnézheted youtube-on: “magánszféra karácsony” “privátszféra karácsony”
2020. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amíg nem Karácsony Gergely lett a főpolgármester,minden nap azzal foglalkozik a média,hogy mit csinál a főpolgármester.

Korábban ez nem volt így,ha jól sejtem.

Legalábbis nekem nem rémlik.

2020. jún. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon fáj ez a Karácsony a narancskomcsiknak. Képzelem, hogy a szent estén milyen keserű szájízzel tömték habtestükbe az aranyozott pulykát, mert még arról is a főpolgármester jutott az eszükbe :)
2020. jún. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy van. Mi az, amit nem hiszel el?
2020. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Wikipedia nem más, mint a középkori könyörtelen inkvizició zoknibábja.
2020. jún. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!