Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem tiltják be a pride-ot?

Miért nem tiltják be a pride-ot?

Figyelt kérdés

2020. júl. 2. 13:48
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
37%

Miért nem tiltanak be sok más olyan dolgot,amik szükségtelenek?

Nehogy már ettől is megfosszák az LMBTQ embereket...

2020. júl. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem betiltani nem kéne, csak én azt kérném tőlük, hogy vonuljanak ki egy olyan kellemes területre, városoktól távol, ahol másokat nem zavarvának, aztán parádézhatnának egyet! Szerintem senkinek semmi gondja nem lenne, bár most hogy Karácsony Gergely főpolgármester, szerintem még kisebb az esélye arra, hogy ez Budapesten betiltják, pedig ott be kéne.
2020. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
61%

Tavaly kint voltam heteróként, a helyzet az, hogy nincs miért betiltani, semmi olyan nem történik ott, ami vállalhatatlan lenne. Jó, nyilván van egy-két extrém arc, a médiába meg csak ezek kerülnek be, de a felvonulók többsége teljesen normális állampolgár, szemben a frusztrált, beteg fikázókkal.


Ettől függetlenül idén nem engedném, hogy megrendezzék, ahogy más tömegrendezvényeket sem. Az ilyen tömegrendezvények miatt lesz itt a koronavírus második hulláma.

2020. júl. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
38%
Semmi nem indokolja.
2020. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
15%

Jaj, hát miért kéne betiltani!

Lassan a zoofiloknak, a pedofiloknak meg a nekrofiloknak is lesz ilyen. Hiszen ők is emberek, joguk van azt csinálni, amit akarnak, és azzal szexelni, akivel akarnak, hááá neeeem?

2020. júl. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
26%

"Tavaly kint voltam heteróként"


Aha, heteróként. ;-)

2020. júl. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
56%

7:

A melegek, leszbikusok, transzok kinek ártanak?

2020. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
71%

Képzeld,Rengeteg heteró kimegy a Pride-ra,csak úgy,vagy épp támogató szülőként.

Én is kint voltam,s milyen meglepő,se egy csupasz hátsó,se provokatív viselkedés,se egyéb.

Szóval problem?

2020. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
66%
#7: feltételezem képben vagy vele hogy az említett három tevékenység a törvénybe ütközik. A homoszexualitás nem
2020. júl. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
71%

8:

Úgy 10 fős társasággal voltunk kint, abból volt egyetlen meleg, aki haverunk, az esti bulin a Budapest Parkban meg egyedül ő nem volt ott, mert vidékiként kihasználva az alkalmat, elment randizni egy másik sráccal. Na jó, még az egyik lány kolléganőjével összefutottunk, aki úgymond coming outolt, mert ott derült ki, hogy leszbi, korábban nem beszéltek erről.

2020. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!