Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Helyes döntés volt-e az...

Helyes döntés volt-e az apartheid zászlónak a nyilvános használati tilalma a Dél-afrikai Köztársaság területén?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogy igen, ez egy helyes döntés volt, hogy 2019-ben betiltották a nyilvános használatát az apartheid zászlónak. Ez a zászló az apartheid időszakot és rasszizmust, elnyomást és egyenlőtlenséget jelképezi. Rengeteg ember számára sok fájdalmas emléket ébreszt és szomorú dolgokat juttat az eszükbe.


Szerintetek helyes döntés volt betiltani a zászlónak a nyilvános használatát?



2020. júl. 19. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Már mindegy, a négerek úgyis tönkretették azt az országot.
2020. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
41%
1-es, jelentettelek, mert rasszista vagy.. Erre innen nekünk nehéz válaszolni, ez olyan mint ha valaki onnan támogatná vagy ítélné el Horthy Miklóst.
2020. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 minden tudás elérhető, hogy egy dél-arfikai is utánanézzen és megítélje Horthy Miklóst ha úgy tartja kedve. Ugyanúgy számunkra is minden tudás elérhető, hogy jól megítéljük Dél-Afrikát. Nem kell ennyire tettetni a fogyatékost, mintha tegnap szabadultál volna fel az internetre..
2020. júl. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

#2: jól értem, azt mondod, hogy nehéz megválaszolni a kérdést, de aki máshogy válaszolja meg, mint te az rasszista? :) Hol tanítják ezt az érvelést?

Egyébként Dél-Afrika még mindig Afrika leggazdagabb ország, köszönhetően a korábbi rendszernek.

2020. júl. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Helytelen.
2020. júl. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az összes fehérnek elkéne onnan jönnie Európába, de inkább kelet-euba, 1 hónap alatt lesüllyednének Etiópia szintjére...
2020. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az apartheid zászlót egy olyan országban helyes nem használni, ahol használhatnád ha akarnád. Onnantól kezdve, hogy tiltja a törvény, csupán gyávaság, szolgalelkűség az apartheid zászló nem használata.


Vajon többét ér-e a mi igazságunk a másokétól, ha rendőrökkel kell betartatni? Egyébként, attól, hogy valami sért másokat, még nem árt vele. Szerintem mindenki azt csinál amit akar amíg azzal nem árt senkinek.


Én felvidéki magyar vagyok, de nem lóbálok az utcán magyar zászlót, de ha betiltanák azonnal megtenném, és erre ösztönözném a többi itteni magyart is, és nem érdekelne ha kijönnek a rendőrök.

2020. júl. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!