Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akkor most már tényleg nyakunk...

Akkor most már tényleg nyakunkon az új világrend?

Figyelt kérdés
A vírus baromságuk okán megkapjuk a kis chipünket, az oltásban ki tudja mi lesz, amibe lehet az emberiség fele belepusztul, mindenki követhető, és irányítható lesz, megszűnik a kp, és a hatalom emberei még inkább elkezdenek Istent játszani?

2020. aug. 29. 09:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
29%
Na ez már tetszik, remélem hamar eljön ez a világ.
2020. aug. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

"Az orrunk előtt elevenedik meg, amit filmeken már annyiszor láttunk. Gondolkodó emberek kicsiny csoportjai próbálják meggyőzni a velük szemben agresszív, szemellenzőt viselő tömegeket mindhiába. Szomorú."


Gondolod? A betegek száma ezrelékben mérhető, életedben nem is találkozol velük. Ha nem a fészbúkot bújnád napi 24 órában, nem is tudnál a dologról. De itt vagy, és ügyet generálsz. Akkor miről is beszélünk?

2020. aug. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%
Én már meg is kaptam az orosz vakcinát, semmilyen mellékhatása нет, тебе не нужно его бояться
2020. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Biztos a nyakunkon van.

De érdekelne azért,hogy ki a faxt érdekel hogy járok dolgozni,miért fizetem be az adót az utolsó fillérig,miért vannak nettó A4-es állampolgár ismerőseim,stb...

2020. aug. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
12, Valamit félreérthetsz. Szerintem mi ketten ugyanazon az oldalon állunk.
2020. aug. 29. 12:01
 16/17 Csicsikusz válasza:
Egy kitalált vírussal jobban csökkenthető a népesség?
2020. aug. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
16, Nem, csak a miatta kötelező ki tudja milyen irtószert tartalmazó oltással...
2020. aug. 29. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!