Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Sokan miért nem fogják ezt...

Sokan miért nem fogják ezt fel a vírusról?

Figyelt kérdés
Mikor fogja már végre fel némelyik ember, hogy nem a vírus súlyossága miatt kell védekezni hanem a gyors terjedés miatt? Oké hogy csak 1-2% akire veszélyes, de ha gyorsan terjed akkor az a pár ember is nehezebben fog kezelést kapni?

2020. szept. 2. 21:01
1 2
 1/19 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
72%
A fél ország 2015 óta még azt se bírta megérteni, hogy a bevándorló és a menedékkérő teljesen más. Adj még nekik pár évtizedet.
2020. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%
De hát nem a migráncs hozza a virustot ?
2020. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Én felfogom és én sem értem ezeket az embereket. Már beszereztem mindent, vettem maszkot is 1500ft ért a facebookon rendeltem mosolyog is meg minden.
2020. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
7%

#3

Mosolyog meg minden de szart sem ér.

Ha komolyan vennénk ezt az egészet akkor mindenki ffp3 vagy n95 maszkot hordana. Az orvosi maszkot akár a tarkóján is hordhatná mindenki oly mindegy.

2020. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem érne semmit nem árulnák és tiltaná a törvény!
2020. szept. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%

Nincs kedvem most kilométeres listát írni azokról a haszontalan termékekről amiket megvehetsz mert nem tiltja a törvény, de nincs semmi hatása.

Csak egy példa. Minden urológus elmondja hogy a péniszt nem lehet csodaszerekkel hosszabbítani. És mégis mennyi hülyeséget be lehet szerezni magyar boltokból...

2020. szept. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

2020-ban meg kellett tanítani felnőtt embereket kezet mosni.

Mit vársz?

2020. szept. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem használna akkor már szinte mindenki elkapta volna, mert az emberek 90%-a szövet maszkokban vagy sima kinaiban vásárolt maszkokban járkál.

Szóval, egyáltalán nem haszontalan.

2020. szept. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%
Mivel nem tesztelnek fogalmunk sincs az átfertőzöttségről ezért azt kijelenteni, hogy ha nem használna akkor már szinte mindenki elkapta volna felelőtlenség. Ha egészséges emberek járkálnak maszkban és senki sem lesz beteg nem jelenti azt, hogy a maszk véd.
2020. szept. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
A szövetmaszkra meg az orvosi maszkra értettem.
2020. szept. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!