Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek nem lenne jobb a...

Szerintetek nem lenne jobb a világ politikailag, társadalmilag, ha sosem találják fel a közösségi médiát meg az okostelefonokat?

Figyelt kérdés

Tehát lenne internet, meg maguk a számítógépek is fejlődnének mindenféle Mátrix-szerű futurisztikus irányba, viszont sosem lesz MySpace, majd Facebook, és a társaik, a mobiltelefonok meg olyasmik maradnak, mint a Nokia 3210, meg a Siemens C45.



Szerintem jobb lett volna, mert a mai társadalomra, politikára nagyon negatívan hatnak ezek a technikák, és simán fejlődhettünk volna más irányba is, nem ez az egyetlen út volt.


Több ismerősömnek és nekem is egyre erősebb "korai 2000-es évek nosztalgiánk" van.



2020. szept. 7. 21:14
A kérdező szavazást indított:
Jobb lett volna
Nem
33 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
De jobb lett volna, mióta ezek vannak, egyre jobban őrül megfele mindenki, és sajnos nem ilyen bulis, rave-partys irányba, ha már 2000-es évek eleje retró.
2020. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Én '90-ben születtem,tehát vannak határozott emlékeim a 3210 és a C45 korából (is). Sokszor gondolok vissza, higy de jó lett volna, ha anno gyermekként lett volna ilyen szuper kamerás telefonom, annyi emléket megörökíthettem volna. Szerintem nincs baj a mai technológiai vívmányokkal, csak az emberek hajlamosak átesni a ló másik oldalára.
2020. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem az eszközzel van a baj hanem a kezelőjével.

Majd helyre áll ez is, ahogyan a mi gyerekkorunkban meg attól voltak kiakadva a szüleink, hogy annyi buli van, meg lehet menni külföldre, állandóan telefonálunk és nem lehet velünk beszélni, mert mindig a fejünkön van a fülhallgató és ordít benne a zene, elmegy tőle az eszünk.

Az ő gyerekkorukban meg a nagyszüleink voltak kiakadva, hogy a fiatalokat megrontja a sok mozifilm, a rádió, és bezzeg ha nem találták volna fel a lemezjátszót, akkor sokkal nyugodtabb lenne a világ.

2020. szept. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
A tömegpusztító fegyverek nem zavarnak?
2020. szept. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

#4 De, zavarja, pont erről szól a kérdése.

Mi lenne nagyobb tömegpusztító fegyver mint a közösségi média? :)

2020. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 peca1000 ***** válasza:
30%

Én annak örültem volna, ha a 90-es években lett volna a mai technológia, mikor tizenéves voltam.


Irígylem a mai fiatalokat :)

2020. szept. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Pont ezen szoktam néha gondolkozni, vajon milyen világ lenne, ha nem lenne számítógép meg internet... milyen munkahelyek, milyen világ lenne enélkül. Nyugodtabb?
2020. szept. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!