Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Punkok, ti miből éltek?

Punkok, ti miből éltek?

Figyelt kérdés

Hogyan tudod összeegyeztetni a politikai nézeteiddel a szakmád?


Őszinte válaszokat szeretnék, nem mocskolódást meg egymás lepozőrözését.


2010. aug. 6. 15:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Tarhálásból.
2010. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
50%
Soha nem fogom megerteni miert jo az, h elismerem h luzer vagtok es adjatok mar 20 forintot....
2010. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
15%
lopnak
2010. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
62%
mutassatok már nekem egy igazi punkot pls! ezek a mai "punkok" semmit nem tudnak a politikáról. punks dead...
2010. aug. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
26%

kamumail

punks NOT dead! :D

A politikai nézet, hogy jön ide? o.O

2010. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%

szerintem meg dead.

a politikai nézet úgy jönNE ide, hogy a punkok a rendszer ellen lázadtak valamikor réges-régen. mára már csak ey divathóbort maradt.

2010. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Divathóbort azoknak a punkoknak akiket te ismersz-ne általánosítsunk.
2010. aug. 6. 16:36
 8/27 anonim ***** válasza:
64%

nah mesélj,hol láttál te mostanában igazi punkokat és mesélj, hogy mitől punkok? kíváncsi vagyok.


de ha azzal kezded, hogy naaagyon kevesen vagytok igazi punkok, akkor már rég elkrtad mivel ha kevesen vagytok, és több a divatpunk, akkor jogos az általánosítás.

2010. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
10%
ollyé általánosítás 4ever! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2010. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

16:50:

-nem vagyok punk,nem voltam és nem is tervezem azzá lenni

-ennek ellenére vannak punk barátaim, mert sokmindenben egyetértünk

-szerintem egy punk attól lesz igaz hogy vannak elvei, valamilyen politikai nézete és ehhez tartja is magát.

Az egyik hölgy akit én ismerek nagyon meggyőződéses állat és emberjogi aktivista. Szociológiát tanul, ennek keretében elég sok antirasszista tanulmányt ír és kutat a témában, a szabadidejében egy állatmenhelyen dolgozik, vegán(nem eszik állati eredetű dolgokat), és igyekszik kikerülni a multik termékeit vásárláskor. Annak ellenére, hogy van állása, tartja magát az elveihez és nem más nyakán élősködik. A ruháinak nagy részét ő varrja vagy turkálóból veszi és átalakítja. Egy okos, gondolkodó fiatal nő,és szerintem igenis éli a punk nézeteit, sokkal inkább mint a tereken tarháló de azért lényegében a nagyvállalatnál dolgozó apuci pénzéből koncertre járó "punkok".

2010. aug. 6. 17:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!