Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit olvashat, nézhet egy...

Mit olvashat, nézhet egy jobboldali értelmiségi manapság?

Figyelt kérdés
Sajtóra (elsősorban online, de akár nyomtatott) és tévéműsorokra gondolok elsősorban. Az nem zavar, ha valamilyen fideszes médiumon fut, de nyilván nem pártpropagandát szeretnék, valódi politikai műsort. Pl. mint az Öt az ATV-n, csak ott balos arcok vannak. Stb stb.

2020. szept. 29. 16:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Élősorban amerikai sajtótermékeket.
2020. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
A mai szennyből semmit. Előveszi a történelemkönyvet, hogy milyen volt Magyarország, meg Nyugat-Európa politikája, társadalma, erkölcse a Középkorban, és igyekszik a mai társadalmat minél inkább abba az irányba terelni.
2020. szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Egy tényleges értelmiségi, legyen jobb vagy baloldali, próbál minél több forrásból tájékozódni, beleértve a külföldi sajtót is.
2020. szept. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Egy értelmes ember mind a kettő oldalról tájékozódik és próbál középutat találni szerintem
2020. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
Nincs olyan, hogy jobboldali értelmiségi, mert a felsőoktatási intézményekben kultúr-balos indoktrináció zajlik.
2020. szept. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Jobboldali értelmiségi?! Talán a Közlönyt... Ja, nem. Az tele van "hazugsággal"! :D
2020. szept. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Pontosan mivel is van tele az egyetem ?
2020. szept. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Olvasok baloldali dolgokat is, ha tényleg érdemes rá.
2020. szept. 30. 13:33
 9/19 anonim ***** válasza:

Én mindenféle sajtót olvasok. De eléggé módjával, mert nem érdekel a napiszarkeverés.


Egyetemen tanítok, én el tudom kerülni a napi politikát, vagy csak úgy említeni, mint a hal biológus a halakat.

Más kollégák nem is akarják, 8lőt a ballib észjárást tartják egyedül szakmainak.

2020. okt. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Az Öt-ben balos arcok vannak? :DDDD

Az év vicce. Az anarchizmust sokszor harmadikus utasnak sorolják (de jó, most legyen balos), és Konok Péter saját bevallása szerint is anarchista, szóval ez 1.

Puzsérnak köze nincs a baloldalhoz, magát is centrumban képzeli el, ahogy ez igaz Czeglédy-re is.

Azt nem tudom, hogy magát Hont hova sorolja, de ha nagyon akarod, akkor őt még vehetjk balra.

Szóval jó esetben a 4-ből 2 balos.


Mellesleg mind a kötöttfogás, mind a flaszter nem baloldali, max néha van 1-2 baloldalhoz közeli személy, de ugyanúgy vannak jobboldali személyek is.

Youtube-on fent vannak a részek.

2020. okt. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!