Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kezd megjátszott vicc kategóri...

Kezd megjátszott vicc kategória lenni az egész magyar "politika" ?

Figyelt kérdés

Krumplival rohangálnak a parlamentben, mind1 csak legyen valami valóságshow. Meg tapsolnak.

És minden weblap tele van ezekkel a rondafejű patkányokkal.


Ez már mindennek a legalja nem is érdekel ez a sz*r


2020. okt. 20. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Pontosan. Egy szinház az egész nem èrdemes ezekkel foglalkozni. Màr règ nem törődnek a néppel màr règ nem kèpviseli senki a nèpet csak egy taknyos zsepik vagyunk nekik meg ha jajj kell a szavazat na akkor kapsz krumplit is . Szoval maffia cirkusz az egèsz ezek règ nem politikusok.
2020. okt. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Engem csak az háborít fel, hogy ebben az országban van egy réteg, aki bármit és bármikor megtehet - mindenféle következmények nélkül.

És mindezért még szép, búsás fizetést is kapnak a mi adóforintjainkból - megnézve a bérkalkulátort szeretett "cirkuszi mutatványosaink", azért, hogy ott ülnek a kényelmes bársonyszékekben több, mint nettó 1M Ft-t (és még ki tudja milyen juttatásokat) visznek haza, míg a lakosság legalább 2/3-a éhbérért dolgozza ki a belét, akár 2 munkahelyen dolgozva is.

2020. okt. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Te szavaztad meg utolsó.
2020. okt. 20. 11:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Én aztán nem... Tudom ritka kivétel vagyok, de én aztán nem, kikérem magamnak még a gyanúsítást is.
2020. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. okt. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!