Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Budapesten a XVI. és XVII....

Budapesten a XVI. és XVII. kerületben tényleg ennyire Fideszes a többség ? A statisztika fedi a valóságot ?

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Én nagyon-nagyon nem szívelem a Fideszt. Ti. a legfelsőbb vezetését. Sok olyan fideszes ismerősöm van, amelyik teljesen elfogult velük szemben, és Orbán minden szava mintha maga a teremtő úristen szava lenne. De még több a csalódott, elfordult közöttük. Nem nagyobb tömegeket ismerek, így ez nem jelent semmit.

De! A XVII. kerületben Riz Levente alatt nagyon sok pozitív változást tapasztaltam, és sok más ember is. Hogy ez mennyiben volt saját érdeme, párthátszél nélkül is sikeres lett volna, nem tudom. De kézzel fogható volt az előre haladás. Így az önkormányzati választásokon rá szavaztam. A pártjára soha.

Egyébként ez gyakori a helyi vezetők esetében. Persze vannak, aki annyira elvakultak, hogy más párt embere szóba sem jöhet, de a józanabbak azt nézik, mi az ami helyben történik. Jót és rosszat mit érzékel maga körül.

2020. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi más tükrözhetné jobban a valóságot, ha nem a statisztika? Ott darabszámra meg lehet mondani, hogy kire hányan szavaztak. Az otthonmaradókkal nem érdemes foglalkozni, az ő véleményükről legfeljebb találgathatunk.
2020. okt. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A választás az egyetlen statitisztika ami többé kevésbé hiteles. A véleménykutató intézetek stb azt az eredményt mondják,hozzák ki a módszertannal,amiért nekik fizettek a megrendelõk. A valódi számokat nem hozzák nyilvánosságra.
2020. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!