Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A románoknak milyen érzés...

A románoknak milyen érzés átjönni Magyarországra és itt nyaralni vagy csak időt tölteni?

Figyelt kérdés
Mert ugye azt tudjuk, hogyha magyarok mennek Romániába, akkor 99%-ban határontúli magyarokkal találkoznak és székelyföldi vagy partiumi kirándulásra mennek, ahol úgy fogadják őket, mintha itthon lennének. De én debreceni vagyok és elég sok románt szoktam látni itt vásárolni meg korábban fürdőbe menni vagy simán ilyen-olyan helyre eljárni. Nekik nem szar érzés, hogy itt nálunk kb. senki nem tud velük kommunikálni és amúgy is utálják a románokat? Mi a jó nekik abban, hogy olyan országba utaznak, ahol kb. gyűlölik őket?

2020. okt. 28. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Hülyeség.

Erdélyben sok román él, akik magyarul is tudnak.

Normális ember nem az egyént utálja, hanem a román politikát.

2020. okt. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Olyan mintha te elutaznál Dubajba.
2020. okt. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

"amúgy is utálják a románokat?"


Én nem utálok népcsoportokat. Turistákat meg pláne nem!

2020. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

"A románoknak milyen érzés átjönni Magyarországra és itt nyaralni vagy csak időt tölteni?"

Ez az időjárástól és a pénztárcájuktól függ. Ha nyáron jó időben jönnek sok pénzzel akkor szuper érzés lehet, ha éppen kifognak egy hét esőt és kevés a pénzük mindenféle alternatív szórakozásra, akkor meg sz@r lehet.

Pont mint neked kérdező ha másik országba tervezel nyaralást.

2020. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kimondottan szeretnek magyarlakta helyeken turistáskodni. Székelyföldet is ellepik (sokkal jobban mint a románlakta turistahelyeket), Budapest is az egyik kedvenc célpontjuk, fürdeni is átjárnak Debrecenbe/Hajduszoboszlóra. Gondolom azért, mert mégsem vagyunk németek (hogy más bolygón érezzék magukat), de akkora szemétdomb sincs nálunk, mint amit otthon tapasztalnak.
2020. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Senki nem utálja a románokat. A román vezetést rühhellem, és szegény hatérontúli testvéreimet sajnálom.


De birom a románokat, amikor erdélyben voltam nagyon élveztem a társaságukat nekik is.

2020. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tényleg nem értem, miért hiszed hogy a románokat utálnánk? Ahogy EGYES románok viselkednek az ott élő magyarokkal vagy amit a román politika művel AZT utáljuk, na de az a román ember aki idejön nyaralni az mit tehet róla?
2020. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!