Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Bécs veszélyes város? Most...

Bécs veszélyes város? Most akartam menni decemberben, de akkor ne menjek? Le fognak lőni?

Figyelt kérdés
2020. nov. 3. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Az a pár halott elenyésző Bécs összlakosságához képest. Ha nem mész bulizni talán megúszod.
2020. nov. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon félek. Inkább itthon bulizom a belvárosban, itt nem eshet bajom, itt senki nem bánt. Akkor csak városnézek majd Bécsben, úgy tuti nem esik bajom. Köszönöm egyes! Felpontoztalak!
2020. nov. 3. 10:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Itthon meg a cigányok bármikor kirabolhatnak vagy megkéselhetnek. Ebeguba.

Amúgy még most is Bécs a biztonságosabb szerintem. Engem pár éve egy 10 év körüli cigány gyerek megakart késelni az aluljáróban Budapesten.

2020. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De az nem olyan 3-as! A cigángyerek nem robbantja fel magát melletted!!! :(
2020. nov. 3. 10:51
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon minimális esélye van, bécsben is, hogy bajod esik, Magyarországon is van némi esélye, de olyan minimális hogy nem számít.


Mondjuk nekem nővérem kinn éll Bécsben, őket nagyon féltem.

2020. nov. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Statisztikailag sokkal több terrortámadás van Bécsben mint Budapesten! Ne gyertek itt a romákkal! :(
2020. nov. 3. 10:54
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Valóban nem robbantak a romák, viszont bármikor oda sompolyoghat és beléd vághatja a kést. Illetve sok románál van lőfegyver is, mert feketén beszerzik.
2020. nov. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De az nem olyan! Sokkal veszélyesebb a terrortámadás, írja több kommentelő is! És ha nem érted az összefüggést akkor te is csak egy ballibsi vagy! Elég a terroristákból!
2020. nov. 3. 11:00
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Te meg csak egy gyengécske troll vagy. Amúgy nagyon hihető, hogy pont a Covid járvány közepén akarsz külföldre menni.. Ilyenkor általában csak az megy akinek tényleg muszáj.
2020. nov. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Vagy felrobbansz vagy nem,ez már csak ilyen.
2020. nov. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!