Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A nemetek a masodik vilaghabor...

A nemetek a masodik vilaghaboru alatt miert probaltak eltusolni minden erejukkel a holokausztot? Miben lett volna mas az egesz ha kitudodik az egesz?

Figyelt kérdés

2020. nov. 11. 19:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
53%

10-es

veszelsz marhasagokat mint mar annyiszor, de mit lehet varni egy Robert Faurisson-on egy negationniste notoire-on nevelkedett baromtol,tortenelem hamisitotol minnt te!!

a gazkamrak jol el voltak szeparalva az egeto tertol mindegyik krema eseteben! a gazkamratol felvonoval vittek az egeto terbe a kemencekhez a hullakat,ne mond el senkinek! minden gazositas utan nagy teljesitmenyu ventillatorok hajtottak ki a felgyilemlett "blau-saure" gazt, de meg utana is csak gaz maszkban mentek be az "SK" tagjai kivonszolni a hullakat a lifthez-(therfelvono)!!

de majd te jobban tudod..........

2020. nov. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
5%

-"ahogy allitolag tortent...."

hat ez az allitolag vagyis nem igaz!

sem Auschwitz-ban, sem Birkenau-ban, sem Dachau-3/k-ban nem tortent semmi olyan amirol irtal!

2020. nov. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
78%
a hullak eltakaritasarol ha jol emlekszem a "T/4" aktion volt hivatott gondoskodni ami direkt az RSHA-tol,szemelyesen H.Himmler SS Reichsfuhrer-tol szarmaztatott befehl!
2020. nov. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Dehogynem probaltak eltitkolni, nem hiaba lepodott meg rajta annyira a vilag, vagy nem?
2020. nov. 14. 11:34
 15/24 anonim ***** válasza:
11:34: szerinted ez olyan dolog, amivel bárki szívesen dicsekedne? Lehettek bármilyen rohadt alakok Hitler kormányában, tudták, ha elvesztik a háborút, és kiderül a gaztetteik mértéke, nem ússzák meg élve.
2020. nov. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
42%

Goveret, lenyugodhatnál egy kicsit! Robert Faurissonról még életemben nem hallottam, majd utána nézek a munkásságának. Előnyben részesítem a zsidó származásu revízionistákat, mint David Cole.

Ha megnézted volna a videókat, akkor láthattad volna, hogy mind a kettőt EGYSZERŰ TURISTÁK készítették. Azért esett a választásom arra a kettőre, mert vágatlanul látható a hamvasztó kemencék és gázkamrák elhelyezkedése, valamint a szellőzető rendszer teljes hiánya. Legalábbis a helyiségeké, amelyekről azt állítják az oda látogatóknak, hogy gázkamrák voltak.

Most akkor szerinted is átverik a szerencsétlen turistákat?

Szerény véleményem szerint egyik zuhanyzó, a másik óvóhely volt, de ez nem számít. Tudom jól, mi a helyzet a véleményekkel.

Az viszont tény, hogy ha ellátogatsz az auschwitzi (I) táborba (természetesen nem most a karantén idején) és kérdezősködsz egy kicsit, akkor elmondják, hogy az 1945-ös állapothoz képest történtek változtatások. A lyukak a tetőn szemmel láthatólag utólag lettek beépítve. A kémény a Crematorium I mögött teljesen különálló az épülettől, és szintén utólag építették.

Miért nem tud senki előállni egy megkérdőjelezhetetlen történettel? Miért kell egyfolytában változtatni, az áldozatok számáról nem is beszélve? Ezt egy kissé nehezemre esik megérteni.

2020. nov. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

16-os

nem allitom le ma

2020. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
60%

16-os

nem allitom le megam veled szemben!!

egy olyan megaltalkodottan holokauszt tagado feregggel mint te igy tarsalgok csak! ezt erdemled!

az Auschwitz 1 stammlager-konzentrationslager krematoriuma erddeti formajaban all ott!! en ezt olyantol tudom aki ott abban robotolt a "sonderkommandos"-ban!! neki jobban hiszek mint neked!! a teton a nyilasok mar 42-ben megvoltak, errol a tetorol intezett szovegelest az ujonnan erkezett zsido foglyokhoz hauptsturmfuhrer ss Aumeyer a lager akkori parancsnoka-(legerfuhrer)-!!

mellesleg az elso gazositat zyklon-b gazzal a block 11 alagsori celleinak egyikeben kezdte el plaitsch ss rapportsfuhrer orosz hadifoglyokon meg 42 elejen!jo pelda erre az az ss protokol -(a gyujtemenyemben van!!)-ami egy "lubos horvath" nevu fogoly golyo altali kivegzeserol szol! alairta Aumeyer lagerfuhrer, Entress ss standort arzt, es palitsch ss rapportsfuhrer!!

de van a gyujtemenyemben ig farben dokumentum, krematorium es gazkamra epitesi tervrajza 1941-bol,es eredeti zyklon-b konzervdoboz is cimkevel,; "degesch gmbh, zyklon-b giftgas, blausaure!! achtung lebensgefahr!"

addig vagy golyoval vagy akasztassal vegeztek ki embereket!

ja! es jartam auschwitzban tobbszor is! dachauban, sachsenhausenben, mauthausenben, neuengammeben,buchenwaldban,majdanekben,natzwillerben is!!most keszulok -(a jarvany utan)-gross rosenbe,es stutthofba!

de majd te jobban tudsz mindent meg egy sonderkommando tagjatol is!!

2020. nov. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
60%

es meg mielott "okoskodni" probalnal hulyen,;......van egy erdeti dokumentumom plakettem a birkenaui lagerbol,amiben a lagerfuhhrer hoss megrendelest nyujt be a "topf und sohne erfurt-i cegehez" krematoriumi egetokemencek epitesere a birkenau-i lager, 2-es es 3-as iker krematoriumok reszere,; 15-15 kemencevel!

-(azert iker kremak,mert az egyik tukorkepe a masiknak,vagyis teljesen egyformak)-

de majd ezt is jobban tudod biztosan

2020. nov. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
40%

Én nem kértem, hogy állítsd le magad, csak azt hogy nyugodj le egy kicsit. Akkor talán jobban tudnál figyelni a helyesírásodra. Az rendben van, hogy nem használsz ékezeteket, de "(legerfuhrer)-!!" -> (lagerfuhrer)-!!. Nem mindig könnyű megérteni, hogy mit akarsz üzenni.


Engem nem igazán érdekel, kinek mit hiszel el.

Egyébként mutathatnál pár képet a gyűjteményedről.

Ingyen feltölthetsz képeket: kepkuldes.hu vagy imgur.com


"elso gazositat zyklon-b gazzal a block 11 alagsori celleinak egyikeben kezdte el..." [...] "jo pelda erre az az ss protokol -(a gyujtemenyemben van!!)-ami egy "lubos horvath" nevu fogoly golyo altali kivegzeserol szol!"

Itt nem igazán látom az összefüggést. Gázosítás vagy golyó általi kivégzés?

"a teton a nyilasok mar 42-ben megvoltak, errol a tetorol intezett szovegelest az ujonnan erkezett zsido foglyokhoz hauptsturmfuhrer ss Aumeyer a lager akkori parancsnoka-(legerfuhrer)-!!"

Ezt úgy érted, hogy az egyik nyíláson keresztül szövegelt? A tető létezését egyébként nem vontam kétségbe soha.

"zyklon-b giftgas, blausaure!! achtung lebensgefahr!"

Jelentése:

zyklon-b mérgesgáz, hidrogén-cianid!! figyelem életveszély(es)!

(blausäure az HCN; nem pedig HNCO, amit ciánsavnak hívnak magyarul)

Egyébként azt sem votam soha kétségbe, hogy használtak ciánt a koncentrációs táborokban. De abban a helyiségben biztosan nem, amit ma gázkamraként mutatnak be a turistáknak az Auschwitz I táborból kialakított múzeumban.

"az Auschwitz 1 stammlager-konzentrationslager krematoriuma erddeti formajaban all ott!!"

Ez legfeljebb az épület szerkezetére (alap, falak, stb.) lehet igaz, de nem valószínű.

A múzeum hivatalos oldaláról (auschwitz.org):

[link]

legalsó, jobb oldali kép

Soon after taking this picture the crematory chimney was recreated, one door was removed and the bricked window was uncovered. It was done to recreate the crematory exterior look.

Nem sokkal a kép készítése után a krematórium kéményét helyreállították, egy ajtót megszüntettek, és egy betéglázott ablakot kibontottak. Ezt azért tették, hogy visszaállítsák a krematórium külső megjelenését.

2020. nov. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!